Zvyšte svůj osobní růst pomocí kurzu “SMS kouč“

smskoucV současné době je téma osobního rozvoje velice aktuální. Pomáhá nám v osobní i pracovní sféře zdokonalovat své možnosti a výsledky. Zvyšovat Váš osobnostní růst můžete pomocí různých školení, seminářů či stále více oblíbenějších vzdělávacích internetových kurzů. Váš osobní rozvoj můžete také procvičit v programu Jana ČepelkySMS kouč“ v tak trochu netradiční a zároveň originální podobě, a to prostřednictvím SMS zpráv.

Jak funguje kurz “SMS kouč“?

Prostřednictvím revoluční platformy, jejíž vývoj trval déle než dvanáct kalendářních měsíců, představuje kurz „SMS kouč“ úspěšné a revoluční řešení v oblasti koučinku, který Vám pomůže rozvinout Váš skrytý potenciál.

Základem tohoto kurzu je pravidelné zasílání SMS zpráv v předem dohodnutý čas. Po stanovenou dobu tak zákazník obdrží dvě SMS zprávy každý den, ráno a večer. Obsahem každé SMS zprávy je otázka, která je zaslána na základě analýzy individuálních údajů, které klient uvedl ve vstupním dotazníku. Prostřednictvím formy SMS zpráv je kurz vhodný pro všechny bez ohledu na počítačové a internetové dovednosti. V programu „SMS kouč“ je obsaženo několik neuro psychologických technik, které Vám stačí trénovat každý den po dobu 5 min. ráno a večer. Výsledek v podobě bohatšího a plnohodnotnějšího života se zaručeně rychle dostaví.

Znaky kurzu “SMS kouč“?

Tento unikátní program se vyznačuje charakteristickými znaky jako jsou

  • modernost (spojení sebekoučování a moderních technologií),
  • efektivnost (individuální zasílání otázek, dle vstupního dotazníku, dostupnost odkudkoliv),
  • maximální podpora ze strany autorů i členské sekce,
  • diskuzní fórum,
  • uzavřená skupina na Facebooku,
  • prokazatelné výsledky (systém, který zlepšuje výsledky až o 80 % za pouhé tři měsíce).

Kdo jsou autoři programu “SMS kouč“?

Kurz “SMS kouč“ pochází od Jana Čepelky a Radka Novotného. Jan se řadí k vyhledávaným koučům, mentorům, tvůrcům egosynergických přístupů. Je velký znalec lidských povah a mozků. Radek je úspěšný copywriter a velkým optimistou, který svým nadšením dokáže aktivovat potenciál téměř každého člověka. Přidejte se i Vy ke spokojené komunitě využívající program osobního rozvoje “SMS kouč“.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *