Zvyšte své šance při hledání práce pomocí ebooku „7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“

cis 7 tipu jak ziskat dobrou praci co nejdriveHledáte práci? Chcete zvýšit Vaše šance uplatnění na trhu práce či získat užitečný náskok před konkurencí? Vzdělávací společnosti Centrum Informační Společnosti s.r.o. pro Vás sepsalo ebook s titulem „7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve„, ve kterém Vám poskytnou užitečné rady pro úspěšné absolvování celého procesu hledání pracovního místa od počátečního hledání až po úspěšné zakončení pracovního pohovoru.

Charakteristika publikace „7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“

Tento titul Vám neposkytne zaručeně ověřený postup, který Vám na konci hledání přinese vysněnou práci, ale stane se Vaším věrným průvodcem a pomocníkem. V současnosti trh práce ovlivňuje mnoho faktorů, některé máme ve svých rukách a některé nikoli. Ebook „7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“ Vás provede cestou od způsobu hledání práce až po samotnou sebeprezentaci při pracovních pohovorech. Konkrétně zde naleznete

  • 7 tipů, které Vám pomohou k získání dobré práce (znalost oboru, ve kterém se ucházíte o práci, vystupte z řady a zanechte dobrý dojem z Vaší osobnosti aj.),
  •  užitečné tipy, kde hledat pracovní pozice (obcházení jednotlivých firem, Internet, pracovní portály aj.),
  •  rady, na které pracovní nabídky reagovat,
  •  životopis a jeho struktura (zásady tvorby, informace, které by neměly v žádném životopise chybět, tipy pro absolventy bez praxe aj.),
  • návod, jak postupovat při motivačním a průvodním dopise (struktura, praktická ukázka),
  • jak se připravit na pracovní pohovor, abyste zvýšili Vaše šance pro úspěch (často kladené otázky, video pohovor jako rozšiřující se varianta pracovního pohovoru v dnešní době moderních technologií)
  • rady a tipy, co dělat pokud se úspěch stále nedostavuje.

Současně s tímto ebookem získáte také přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde Vám autoři poskytnou další cenné informace a s ochotou zodpoví Vaše aktuální dotazy.

Kdo jsou tvůrci ebooku „7 tipů jak získat dobrou práci co nejdříve“

Tento ebook pro Vás připravila firma Centrum Informační společnosti s.r.o., kterou lze charakterizovat jako mladou akreditovanou a autorizovanou vzdělávací instituci, která do své práce zapojuje moderní postupy či inovační nástroje. Své studenty vzdělává především v oblasti obchodu a marketingu a zvyšuje profesní kvalifikaci pomocí rekvalifikačních kurzů. Pokud i Vy hledáte práci, nepřehlédněte tento ebook, který se stane Vaším průvodcem a usnadní tak Vaší cestu.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *