Zvyšte své příjmy prostřednictvím kurzu “Obchodujeme opce“

Je nutné si přiznat, že peníze hýbou světem. Pokud se chcete i Vy hlouběji do světa financí a investování ponořit, tak nepřehlédněte online kurz „Obchodujeme opce“ od odborníka na burzovní obchodování Martina Kopáčka, který Vás provde tímto světem.

Charakteristika kurzu “Obchodujeme opce“

martin kopacek obchodujeme opcePojem opce představuje smlouvu mezi dvěma subjekty o koupi daného podkladového aktiva za předem stanovenou cenu a v předem stanoveném čase, princip obchodování s tímto aktivem je velice jednoduchý, ale pro mnoho investorů zůstává stále neodkryt. V osmitýdenním online programu s názvem „Obchodujeme opce“ se dozvíte efektivní způsob, jak si s pomocí opcí přijít na poměrně slušné peníze. Martin Kopaček Vám podrobně vysvětlí všechny potřebné informace pro správné pochopení obchodních systémů, které budou efektivně pracovat pro Vás.

V rámci programu se můžete těšit na osm základních modulů, z nichž každý obsahuje 4 – 6 praktických kroků. Jednotlivé kroky = videa, která budete dostávat postupně a nezaberou Vám více než 20 minut denně. Ke konkrétnímu videu se můžete také zpětně vrácet. Dále na Vás také čekají bonusové modely s názornými ukázkami, jak vhodně používat tržní nástroje a platformy pro přípravu burzovních obchodů. Absolvováním tohoto unikátního kurzu obdržíte dostatečně pevné základy a ostré lokty pro úspěšnou realizaci opčních obchodů. Krok po kroku si osvojíte funkční strategie, které na Váš účet připíšou zajímavé částky. Martin Kopáček Vám také nabízí své osobní poradenství po dobu 365 dní po Skype, emailech či telefonické komunikaci.

Kdo je autor kurzu “Obchodujeme opce“

Autor tohoto kurzu je Martin Kopáček, specialista na burzovní obchody, který se prostřednictvím tohoto online kurzu chce s Vámi podělit o své know-how a získané zkušenosti. Kurz “Obchodujeme opce“ začíná již 1.7.2015, tak neváhejte a začněte využívat opční obchody pro Váš prospěch.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *