Zúčastnili jsme se 7. Affiliate konference v Praze

V dubnu tohoto roku se hlavní tvář webu Kurzo.cz Jiří Svoboda zúčastnil Affiliate konference. Konala se již posedmé a opět dostála svého vyhlášeného renomé. Konference byla plná nových užitečných informací a faktů. Vystoupilo zde mnoho zajímavých tváří z řad odborníků, kteří se podělili o své bohaté zkušenosti z oblasti affiliate marketingu.

Během dne zaznělo sedm přednášek, za povšimnutí z naší strany stály především vystoupení Petra Jurči, který se rozpovídal o svém projektu pizzarozvoz.net, jehož hlavní myšlenkou bylo shrnutí nejčastěji hledaných informací o pizzeriích na jedno místo – tedy telefon, recenze, roznášku a popisky jednotlivých pizz. Dále přednáška Tomáše Dekana na téma “Jak si spočítat co se vyplatí“ či Davida Eiselta o jeho projektu Cestujlevne.com.

Celý tento nabytý večer byl zakončen afterparty. Celá akce jistě stála za to, takže se všichni příznivci affiliate marketingu nenechají ujít příští ročník Affiliate konference v České republice.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *