Změňte své návyky snadno a rychle

vitezna_mysl_logoJak se říká, zvyk je železná košile. Jen stěží bychom nalezli někoho, kdo nedisponuje žádnými návyky, ať už v pozitivním, či negativním slova smyslu. Větší pozornost asi logicky soustředíme na zlozvyky, zkoušíme různé metody pro jejich odstranění či si dáváme předsevzetí, které pouze stěží a zřídkakdy dodržíme. Pokud hledáte efektivní a dlouhodobý způsob pro změnu Vašich návyků, Dragan Vujovič a jeho produkt „Návyky snadno“ Vám v tom zaručeně pomůže.

Co je obsahem programu “Návyky snadno“?

V programu „Návyky snadno“ obdržíte praktický návod, jak v jednoduché a efektivní podobě změnit své dosavadní návyky. Osvojíte si účinné techniky a postupy směřující ke změně a následnému zkvalitnění Vašeho zdraví, vztahů a ostatních důležitých oblastí Vašeho života. Vědomě příjmete jakýkoliv nový návyk, s jehož pomocí se naučíte promítat své cíle daleko úspěšněji a rychleji. V programu na Vás čekají celkem tři moduly, které se zaměřují na oblast:

  • antistres (neutralizace hlavních příčin stresu, relaxační mentální techniky pro dlouhodobé zdraví atd.),
  • zdraví (dlouhodobá vitalita a zdraví, brzké objevení zdravotních problémů, mobilizace sebe sama a Vaší imunity, mentální technika pro účinnou kontrolu bolesti hlavy, vyřešení problémů s nespavostí apod.),
  • efektivní změna návyků (zlozvyky a jejich spouštěče, mentální a objektivní počínání vedoucí k omezení zlozvyků, základní signály vyžadující změnu dosavadního života, sebezměna atd.).

Kdo je autorem změny návyků?

Autorem kurzu „Návyky snadno“ je Dragan Vujovič, mentor, lektor a odborník na mentální techniky pro vyšší využití kapacity mozku. Svému povolání se věnuje již 27 let, během kterých vytvořil více než 62 vzdělávacích programů. Změňte i Vy své dosavadní návyky a učiňte tak potřebný krok pro Vaši životní změnu.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *