Zlepšete Vaše přesvědčovací schopnosti díky ebooku “Psychologie ovlivňování – 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“

Schopnost přesvědčivosti by neměla patřit k základním vlastnostem jen u všech vedoucích pracovníků či obchodních zástupců, hodí se i pro všechny ostatní bez rozdílu, a to jak do pracovní, tak i soukromé sféry.

Zajímavý ebook s názvem “Psychologie ovlivňování – 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“ vydal o této problematice Vít Prokůpek, který se tímto tématem dlouhodobě zabývá, je profesionálním vyjednavačem, konzultantem, odborníkem na psychologii ovlivňování.

Více o ebooku „Psychologie ovlivňování – 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“

vit prokupek psychologie ovlivnovaniV tomto ebooku zúročil mnohaleté zkušenosti z mnoha poskytovaných školení a firemních řešeních na míru.Všechna probíraná témata se dotýkají zejména oblasti podnikání, prodeje, marketingu či leadershipu. Jak uvádí na svém webu, pomáhá se svým týmem lidem a organizacím rozvíjet se a růst. Nahlédnout do těchto zajímavých témat můžete ve zdařilém ebooku “Psychologie ovlivňování – 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“, díky němuž budete chytřejší a získáte nové poznatky např. v tom, jak úspěšně komunikovat a jak dosáhnout toho, abyste častěji slyšeli „ano“ na své žádosti. Kromě toho se dozvíte mnoho dalších tipů, jak uspět v prodeji a v marketingu, či co udělat pro to, aby Vám ostatní rádi vycházeli vstříc.

Záleží už samozřejmě na Vás, zda nově získané informace vstřebáte a budete se jimi řídit, ale díky ebooku “Psychologie ovlivňování – 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“ máte dobře našlápnuto k pozitivním změnám ve Vašem životě. Buďte i Vy dokonalí v přesvědčovacích schopnostech a získejte díky tomu vše, po čem toužíte.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *