Zjednodušte a zefektivněte Vaše podnikání se SmartEmailingem

smartemailing_firma20Chcete poznat způsob, jak dělat vysoce efektivní email marketing bez vysokých investic? Právě Vy se důkladně seznamte se SmartEmailingem, který vychází z dílny úspěšné a novátorské Firmy 2.0 s.r.o. Tato unikátní webová online aplikace Vám pomáhá spojit moderní internetové technologie s chutí pomáhat Vašim zákazníkům, protože díky aplikace komunikujete se svými zákazníky mnohem profesionálnějším a jednodušším způsobem.

Nástroj SmartEmailing má velké množství spokojených uživatelů, ke kterým se řadí i náš web Kurzo.cz. Využíváme ho především pro emailovou komunikaci s autory vzdělávacích kurzů a návštěvníky našeho portálu. Velmi si ho ceníme pro jeho jednoduchost a přitom preciznost, je také hlavním pomocníkem při sledování statistik emailových kampaní.

Jaké funkce od SmartEmailingu můžete očekávat?

Nástroj SmartEmailing je multifunkční systém, jehož klíčovými prvky jsou automatizace, zjednodušení, přátelské prostředí, přehlednost a pohodlnost. Díky němu hravě zvládnete celou řadu činností, které tvoří nedílnou součást Vašeho podnikání:

  • přípravu emailů (využití emailových šablon, obrázků, personalizace emailů aj.),
  • hromadné rozesílání emailů (využití více seznamů emailů, posílání příloh, kontrola duplicit aj.),
  • detailní statistiky a vyhodnocení kampaní (statistiky kliknutí či otevření, integrace s Google Analytics aj.),
  • import a správu kontaktů (komplexní správa, import či export kontaktů aj.),
  • další pokročilé funkce (autorespondery, autoemaily, API synchronizace aj.),
  • funkce pro experty (dynamický obsah, možnost více uživatelů účtu aj.).

Všechny funkce jsou pro bezproblémové zvládnutí doprovázeny video návody a manuály. Současná verze programu 2.0 nabízí 14-denní registraci zdarma bez omezení funkcí, v případě spokojenosti si lze vybrat z několika business účtů dle počtu emailových kontaktů ve Vašem seznamu.

Kdo stojí za tímto úspěšným projektem?

Tvůrci tohoto užitečného nástroje Firma 2.0 se orientují na vývoj aplikací pro zjednodušení podnikatelského světa a na tvorbu vzdělávacích programů, s cílem inspirovat a pomoci Vám na cestě za štěstím, svobodou a bohatstvím. Tuto aplikaci využila už řada spokojených uživatelů, přidejte se i Vy a využijte všech výhod programu SmartEmailing.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *