Získejte sebelásku pomocí Učebnice sebelásky

zenyzenam_ucebnice_sebelaskyJe tomu už pár dní, co světlo světa spatřila první česká odborná a především praktická kniha zabývající se dobrým vztahem k sobě sama, respektem a uznáním, zkrátka jedním slovem sebeláskou. Tato publikace je vhodná zejména pro ženy, které hledají samy sebe, nemají se dostatečně rády a chtějí nastoupit na cestu změny. Autorkou této ojedinělé knihy s titulem „Učebnice sebelásky“ je Lucie Kolářová, odbornice v oblasti psychologie a sebelásky. Pokud do Vašeho života vstoupí sebeláska, budete schopny překonat Váš strach, získáte zdravé sebe-vědomí, probudí ve Vás chuť tvořit dobro a předávat lásku dál či vyléčit bolavé rány z minulosti a tím jasněji prožívat přítomnost.

Učebnice sebelásky“ propojuje psychologii člověka a jeho každodenní život. Obdržíte jednoduchý a efektivní návod, jak být jednoduše spokojeným člověkem, který se nenechá řídit, nezříká se svých možností, dokáže rozpoznat a využít příležitosti a nebojí se stát sám sebou. S touto tištěnou knihou se Vám podaří zrealizovat Vaše sny a přání. Konkrétně na Vás čeká 230 poutavých stran, ze kterých je téměř 100 stran věnováno praktickým cvičením pro pěstování sebelásky v každém dnu. V knize „Učebnice sebelásky“ se např. dozvíte:

  • co je to pojem sebeláska a v čem tkví její význam,
  • jak rozpoznat nedostatek sebelásky a co vše může způsobit,
  • jaké jsou čtyři základní životní postoje a který z nich je založen na sebelásce,
  • jaký je vliv sebelásky na rodinné, partnerské či přátelské vztahy,
  • jak vychovávat děti v souvislosti se sebeláskou či
  • jak prakticky rozvíjet vnímání a sebelásku.

Autorka knihy Lucie Kolaříková má v této oblasti patnáctiletou praxi, během které pořádala celou řadu motivujících vzdělávacích programů, kurzů a seminářů. Hlavní pohnutkou, která vedla k sepsání této knihy, byla snaha nabídnout informace o sebelásce v koncentrované podobě přístupné všem, protože řada zájemců o toto téma si nemůže dovolit Lucčino školení. Hlavním cílem této knihy je v co největší míře rozšířit tento pojem a doslova sebeláskou plošně “zavirovat“ celou Českou republiku a Slovensko, a tím zlepšit kvalitu lidského života.

lucie_kolarikova_ucebnice_sebelasky

 

Na publikaci „Učebnice sebelásky“ existuje velké množství pozitivních recenzí, např. Jan Majer, kouč a šéfredaktor Psychologie.cz, tvrdí, že tato kniha je průvodce těžko pochopitelným ženským světem. Koučka a ředitelka Firma 2.0 Bohdana Kabátová tuto knihu označila jako povedenou praktickou příručku s přehledným a snadno pochopitelným teoretickým základem, která nesmí chybět v žádné knihovničce.

Pokud chcete šířit sebelásku ve velkém a podpořit tak růst sebelásky v naší společnosti, tak neváhejte a přidejte se ke spokojeným čtenářům „Učebnice sebelásky„.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *