Získejte práci Vašich snů pomocí ebooku “Jak získat dobrou práci rychleji“

jana bartikova jak ziskat dobrou praci rychlejiUspět na trhu práce je v dnešních podmínkách stále těžší, konkurence uchazečů sílí, množství výběrových kol se násobí a nároky potenciálních zaměstnavatelů se zvětšují. Pokud chcete v dnešních obtížných podmínkách uspět, vyžaduje to notnou přípravu, potřebné informace a znalost správných postupů. V ebooku od odbornice Jany Bártíkové s názvem “Jak získat dobrou práci rychleji“ naleznete vše, co potřebujete vědět pro zvýšení Vašich šancí a úspěšného zakončení pracovního pohovoru.

Charakteristika ebooku “Jak získat dobrou práci rychleji“

V tomto velice praktickém ebooku obdržíte ve srozumitelné a přehledné podobě ověřený postup pro získání Vaší vysněné pracovní pozice. Ebook Vás provede těmi největšími úskalími při hledání práce od vhodného nastavení Vaší mysli, pasivního či aktivního hledání zaměstnání, tvorby životopisu až po sebeprezentaci při pracovním pohovoru. Tato publikace a její cenné rady Vám ušetří mnoho času, energie, nervů a pochybování o sobě samém.

V ebooku „Jak získat dobrou práci rychleji“ se např. dozvíte

  • proč je nutné si na začátku ujasnit, jaká je Vaše dobrá práce a jakým způsobem to jednoduše zjistíte,
  •  jak naleznout Vaši hodnotu a pak ji následně prodat na trhu práce,
  •  z jakého důvodu šablony a vzory životopisů dostatečně nefungují,
  •  jak postupovat při vytváření motivačního dopisu a životopisu, které budou Vaší reklamou a dostanou Vás o důležitý krok vpřed v hledání pracovního místa,
  •  jak se vhodně připravit na pracovní pohovor a jak ho následně zvládnout a odcházet s hlavou vztyčenou a mnohem více.

Kromě těchto praktických informací obdržíte i řadu užitečných bonusů v podobě namluveného ebooku v MP3, pracovního sešitu s řadou praktických úkolů a excelovskou tabulku pro evidenci výběrových řízeních pro ještě větší a efektivnější přehled.

Kdo je autorka titulu “Jak získat dobrou práci rychleji“?

Autorkou tohoto ebooku zabývajícího se problematikou úspěšného absolvování pracovního pohovoru je Jana Bártíková, odbornice na slovo vzatá. Jana spolupracuje s mnoha personalisty a manažery, kteří vedou výběrová řízení na různých pracovních pozicích. Dále se také vzdělává nejen v podmínkách českého prostředí, ale i v USA. Prolomte i Vy Váš neúspěch při hledání zaměstnání a získejte práci Vašich snů!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *