Zefektivněte Vaše podnikání pomocí ebooku „Jak napsat eBook za 14 dní“

mrazkova_stanislava_ebook_za_14_dniPokoušíte se vybudovat silné webové stránky, které budou pracovat pro Vás, rozšiřovat databázi kontaktů a budovat důvěryhodný vztah mezi Vámi a Vašimi klienty, ale stále se Vám nedaří? Řešením Vašich problémů může být například ebook, sloužící k prodeji za email či za peníze. Rádi byste se této možnosti otevřeli, ale nevíte jak na to? Nepřehlédněte tedy ebook od Stanislavy Mrázkové s titulem „Jak napsat eBook za 14 dní„, která Vám poskytne detailní návod.

Co získáte v návodu “Jak napsat eBook za 14 dní“?

V tomto elektronickém titulu obdržíte podrobné návody, jak krok po kroku postupovat při napsání a následném publikování Vašeho ebooku v relativně krátké časové době 14 dní. Jak autorka tohoto ebooku sama uvádí, po přečtení této publikace je prakticky nemožné, abyste nesedli ke svému počítači a nevydali ebook v dostatečně vysoké kvalitě. Můžete se těšit např.:

  • jak se stát odborníkem na bojovném poli Vaší působnosti,
  • jak se pustit do psaní obsahu a překonat počáteční prokrastinaci,
  • jak udělat z obyčejného textu kvalitní ebook,
  • užitečné rady, v nichž se dozvíte, co v ebooku nesmí chybět,
  • jakým způsobem v jednoduché a efektivní formě dostat Váš ebook z počítače k Vašim potenciálním zákazníkům,
  • plán, který Vám krok po kroku uvede, jak postupovat při psaní ebooku za 14 dní,
  • jak napsat ebook, aniž byste napsali jediný řádek.

Vše je v návodě “Jak napsat eBook za 14 dní“ podrobně rozebrán do nejmenšího detailu. Dále na Vás čekají čtyři bonusy v podobě pracovního sešitu, osobní checklist, ebook s titulem „Online továrna na peníze: Napište eBook, který Vám bude vydělávat“ a VIP aktualizace bonusů a nabízeného ebooku.

Kdo je autorem tohoto průvodce cestou ebooku?

Autorkou tohoto detailního návodu je Stanislava Mrázkova, která je mnohdy označována jako “podnikatelka z pláže“. V tomto titulu je uvedeno autorčino know-how, které sbírala na nejrůznějších seminářích od nejlepších světových učitelů a uváděla do praxe po dobu tří let. Pokud toužíte, aby Vaše dosavadní podnikání nabralo zcela jiný směr, nechte se inspirovat ebookem Stanislavy Mrázkové.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *