Zefektivněte Vaše emailingové kampaně s pomocí kurzu „Email ninja“

mario rozensky email ninjaEmail marketing představuje v dnešní moderní době velice výkonný prodejní kanál, sloužící ke zkvalitnění komunikace a celkových vztahů s Vašimi zákazníky. Mnoho podnikatelů ho však realizuje nevhodným způsobem, a tak přicházejí o své potenciální zákazníky a možnost vyšších výdělků. Mário Roženský ve spolupráci s Jakubem Čižmařem pro Vás připravili email kurz s titulem „Email ninja„, ve kterém Vám velice srozumitelnou a názornou formou předvedou, jak efektivně využívat emailovou korespondenci ve Váš prospěch.

Charakteristika online kurzu “Email ninja“

Efektivní emailing by měl vykazovat několik vlastností, mezi které se především řadí smysluplnost a užitečnost, plánovanost, zacílenost, měřitelnost a automatizovanost. Pokud daný email nevykazuje tyto charakteristiky, tak hrozí, že se smysl emailu může minout účinkem. V kurzu „Email ninja“ Vás naučí, jak s emailovým nástrojem pracovat tak, aby Vám začal vydělávat peníze. Konkrétně se zaměříte, jak:

  • začít sbírat kontakty a rozšířit tak Vaši databázi kontaktů,
  •  vhodným způsobem s jednotlivými zákazníky komunikovat,
  •  připravit a zpracovat neodolatelný magnet pro Vaše webové stránky,
  •  psát emaily, které budou Vaši odběratelé věrně otevírat,
  •  Vašim zákazníkům vhodně prodávat či
  •  celý proces emailingu efektivně automatizovat.

Celý kurz „Email ninja“ je desetidílný. Každé tři dny obdržíte email s novou kapitolou programu i s praktickými úkoly. Jednoduchá tabulka pro výpočet statistik a potenciálních výsledků Vám poslouží k měřitelnosti úspěšnosti Vaší emailové korespondence. V rámci kurzu dále získáte dva průvodní pracovní sešity, checklisty pro přípravu emailů, magnetů a stránek pro sběr kontaktů a přístup do uzavřené facebookové skupiny.

Kdo jsou autoři online programu “Email ninja“?

Tento kurz pro Vás připravil Mário Roženský a Jakub Čižmař. Prvně jmenovaný se řadí k nejúspěšnějším českým podnikatelům, který působí zejména v oblasti affiliate marketingu. Jakub svou pozornost zaměřuje především na efektivní realizaci email marketingu od přípravy až po automatizaci celého procesu. Nepřicházejte ani Vy o své zákazníky a začněte email marketing realizovat efektivním způsobem!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *