Zbořte své limity a posuňte osobní hranice s akcí „firewalking – chůze po žhavém uhlí“

jiri vokac cmolik firewalkingRituál, který je napříč různými kulturami praktikován už od nepaměti, nám dává novou vnitřní sílu a schopnost zbořit vlastní bariéry, se jedním slovem označuje „Firewalking„, tedy chůze po rozžhavených uhlících. Jediný způsob, jak sálající žár z uhlíků překonat, je ukrýt v naší mysli. Veškeré zkušenosti a překonání vlastní osobnosti je zdrojem nové vnitřní síly, pojďte ji tedy načerpat i Vy s akcí Jiřího Vokače Čmolíka s názvem „Firewalking – Chůze po žhavém uhlí„.

O firewalkingu a blížící se akci

Proces firewalkingu slouží k nastolení pozitivních změn v našem životě. Je typickým příkladem, na němž je ukázána síla a schopnost lidské mysli, protože pokud zvládneme projít ohněm, dokážeme i ostatní nemožné výzvy. Celá akce je zdrojem silného transformačního zážitku, který zanechá stopy nejen v našem mozku, ale také v paměti a v každé buňce lidského těla. Jeho pozitivní účinky se brzy začnou projevovat i v reálném životě.

Populární transformátor lidké mysli a osobního rozvoje Jiří Vokáč Čmolík v měsíci září přichystá dvě živé akce firewalkingu, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet boj s Vašimi vnitřními strachy a obavami. První termín proběhne 12.9.2015 v Brně a druhý 13.9.2015 v Praze, obě akce budou velkolepé a stanou se zdrojem nové životní síly. V konečném výsledku není tak podstatné, zda žhavým uhlím projdete či nikoli, důležité je to, co se ve Vaší mysli a celém těle odehrává, tedy stav vnitřní integrace.

Co Vám přinese akce firewalkingu

Celá akce zajisté představuje nezapomenutelný a silně transformační zážitek, který se hluboko zapíše do Vašeho života a vzorců životního počínání. Zdrojem zvýšení sebevědomí, posunutí životních hranic, lepšího ovládání strachu, zboření dosavadních limitů či využití Vašeho vnímání a potenciálu se stane tato rituální akce. Nechte se tedy inspirovat a osvoboďte se s firewalkingem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *