Zbořte bariéry a naučte se anglický jazyk v kurzu “Miluju Angličtinu“

Anglický jazyk je v současné moderní době nejpoužívanějším světovým jazykem. Lidé z celého světa studují angličtinu jako svůj druhý jazyk a ve školách je do učebních osnov zařazován co možná nejdříve. Pokud patříte k lidem, kteří si přejí anglický jazyk osvojit na velmi kvalitní úrovni, zvládat gramatiku a mít rozsáhlou slovní zásobu, věřte, že toho lze dosáhnout. Ve třicetidenním online kurzu „Miluju Angličtinu„, který je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro věčné začátečníky, získáte požadované znalosti pro ovládnutí anglického jazyka.

Charakteristika kurzu “Miluju Angličtinu“

Uživatelská znalost anglického jazyka nám otevírá mnoho možností, např. větší a rozmanitější pracovní příležitosti doma či ve světě, stejně tak jako nalezení přátel z různých koutů světa a hlubší poznání jednotlivých kultur. Intenzivní online kurz „Miluju Angličtinu“ představuje unikátní koncept výuky anglického jazyka, který propojuje online i offline výuku jazyků. Do výuky jsou zahrnuty nejmodernější poznatky z oblasti psychologie motivace a učení.

Prostřednictvím jazykového kurzu “Miluju Angličtinu“ získáte:

  • pevné základy anglického jazyka, které se stanou stabilním stavebním kamenem pro Váš další jazykový růst,
  •  schopnost vyhnutí se syndromu věčných začátečníků,
  •  dostatečnou jazykovou sebedůvěru a chuť vzdělávat se,
  •  potřebnou motivaci,
  •  třicet dnů výuky plné gamifikačních prvků, pracovní sešit a MP3 slovíčka,
  •  účast na pravidelných webinářích s aktuální problematikou,
  •  možnost komunikace s živým lektorem na kontaktním 12-hodinovém chatu denně.

 

Jak celý kurz „Miluju Angličtinu“ probíhá?

V rámci intenzivního třicetidenního online kurzu se zaručeně nudit nebudete. Každý den Vám budou zpřístupněna nová cvičení, výklady online a zaslán email s denním studijním plánem a novou slovní zásobou. Zároveň Vám také bude k dispozici online lektor, se kterým můžete prostřednictvím chatové komunikace probírat danou látku a obracet se na něj s případnými problémy či nesrovnalostmi. Můžete se také účastnit pravidelných webinářů, které budou realizovány jednou týdně, kde danou látku můžete hlouběji probrat a vštípit. V rámci kurzu se také můžete účastnit nepovinných, ale velice oblíbených a doporučovaných Skype lekcích, kde bude 2x až 4x do týdne vyhraněn prostor jen pro Vás a lektora anglického jazyka. Pro zpestření celého kurzu na Vás čeká výukový seriál, který je inspirován skutečným příběhem, ve kterém se v hlavní roli představí hrdinka Ellie Jones. Přístup do tohoto unikátního kurzu Vám bude umožněn po celý rok, tudíž k veškerým studijním materiálům se můžete kdykoliv vrátit a studovat offline.

Kdo je autorem intenzivního kurzu “Miluju Angličtinu“?

Tento unikátní kurz pochází z dílny projektu Onlinejazyky.cz, který se oblasti výuky jazyků věnuje již sedmnáctým rokem. Celý projekt se řadí ke specialistům na e-learning cizích jazyků v České republice. Zapojte se i Vy do této jazykové revoluce a ovládněte anglický jazyk na požadované úrovni.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *