Webinář : Jak napsat knihu

Dne 9. 12. 2014 od 20:00 hod. proběhl webinář na téma “Jak napsat knihu“, který se uskutečnil pod vedením Mária Roženského a Stanislavy Mrázkové, dlouholetých odborníků v oboru online podnikání. Oba zmínění experti prozradili správný postupovat, pokud se rozhodneme pro napsání a vydání vlastní knihy. Všechny rady vycházely z vlastní zkušenosti, konkrétně z práce Mária na knize “Jak prodat více díky affiliate marketingu“ a Stáni na publikaci “Podnikání z pláže“.

mario_rozensky_webinar_jak_napsat_knihu

 Tento  webinář Vám zodpoví otázky, proč se daní autoři rozhodli napsat tištěnou knihu či z jakého důvodu se ji rozhodli vydat sami bez pomoci vydavatelství. Dále se dozvíte ryze praktické rady z celého průběhu psaní a vydání knihy (volba textového editoru, zálohování dat, hledání vhodné tiskárny, průběh distribuce a prodeje, marketingové triky a taktiky aj.) včetně líčení obav a komplikací, které se vyskytly v průběhu psaní a vydání knihy. Pozitivem tohoto webináře je i konkrétní kalkulace nákladů a výnosů zmíněných knih, stejně jako závěrečná část webináře věnovaná konkrétním otázkám jejich posluchačů prostřednictvím Facebooku.

stanislava_mrazkova_webinar_jak_napsat_knihu

Oba autoři také přiznávají, že vydání knihy není zlatý důl a že je třeba pracovat i na jiných projektech (ebook, konzultace, semináře aj.). Chcete-li se dozvědět další podrobnosti, nenechte si ujít tento webinář, navíc máte možnost se zakoupením knížek obou autorů dozvědět více o online marketingu. Pro více informací klikněte na odkazy uvedené výše.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *