Vzdělávací portál Kurzo.cz je tu pro Vás

kurzo_logoMilí příznivci online vzdělávání, s radostí Vám oznamujeme, že dnes 1.3.2015 jsme po usilovné práci oficiálně spustili online vzdělávací portál Kurzo.cz, centrum pro lidi, kteří disponují zajímavými znalostmi, zkušenostmi a zároveň jsou ochotni toto své know-how sdílet s ostatními prostřednictvím internetu. Kurzo.cz představuje v podmínkách českého prostředí první plnohodnotnou platformu, jež poskytuje služby autorům jednotlivých online kurzů, tak i studentům, kteří mohou studovat online z pohodlí domova pomocí PC, notebooku, tabletu či chytrého telefonu.

Pro vyšší přehlednost jsou jednotlivé kurzy rozděleny dle oborových kategorií a typů. Konkrétně se jedná o 16 oborů, ze kterých si určitě vyberete i Vy. Naleznete zde např. produkty z oblasti financí, které Vás naučí jak vhodně spravovat či investovat své peníze, dále z oblasti jazyků, marketingu, online marketingu, podnikání, velmi populární jsou produkty zaměřené na osobní rozvoj pro rozšíření vlastního skrytého potenciálu. Každý z Vás si dále může zvolit vyhledávání podle preferovaného typu vzdělávání, naleznete zde webináře, emailové kurzy, ebooky, videokurzy a další. U každého autora nabízených vzdělávacích kurzů naleznete výpis všech jeho aktivních infoproduktů. Vzdělávat se můžete prostřednictvím širokého výběru bezplatných online kurzů, ale i pomocí placených kurzů. Pokud se navíc přihlásíte k odběru našeho newsletteru, neunikne Vám ani jedna z nejžádanějších novinek týdne.

K dnešnímu dni evidujeme na našem internetovém vzdělávacím portálu Kurzo.cz celkem více než 750 online kurzů pocházejících z dílny 300 autorů a každým dnem se toto číslo navyšuje. Jak lze vypozorovat, spektrum nabízených kurzů je opravdu široké, a věříme, že si vybere opravdu každý.

Tak neváhejte a přidejte se k revoluci ve vzdělání v České republice! Moc se na Vás těšíme a doufáme, že na našich webových stránkách Kurzo.cz naleznete vše, co potřebujete ke svému online vzdělávání. Hodně radosti a úspěchů ze vzdělávání Vám za celý tým Kurzo.cz přeje Jiří Svoboda.

:: ZAČÍT VYHLEDÁVAT KURZY ::

Stát se autorem na Kurzo.cz a přivydělat si tak trochu peněz navíc.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *