Využívejte Vaši intuici naplno pomocí kurzu “Trénink intuice“

dragan vujovic trenink intuiceIntuice je zvláštní pocit, který se mnohdy nedá popsat slovy. Ač se to mnohdy nezdá, máme ji všichni, ale ne všichni dokážou vnímat a rozpoznat její signály. Pokud budeme dostatečně naslouchat intuici, budeme daná rozhodnutí či změny realizovat snadněji. Na toto téma se ve svém kurzu „Trénink intuice“ zaměřil Dragan Vujovič, odborník na lidskou mysl.

Více o kurzu “Trénink intuice“

V rámci tohoto dvoudenního kurzu, který se uskuteční již tento víkend 25. – 26.7. 2015 v Praze, nahlédnete více do tajemství intuice a naučíte se rozpoznávat její skryté signály. Získáte tak potřebné odpovědi na Vaše otázky, čímž usnadníte Vaše rozhodování v této měnící se moderní společnosti, která si žádá činy. Na semináři „Trénink intuice“ se naučíte různé mentální techniky intuice a nahrávacího systému, pomocí kterých získáte každý den odpovědi na tři aktuální otázky Vašeho života.

Velmi důležitou součástí pro správné trénování intuice jsou vhodně vyřčené otázky, jak je kvalitně formulovat se dozvíte také tento víkend. Dále se naučíte využívat jednotlivé intuitivní zdroje, jako jsou například vzpomínky, fantazie, či efektivně pracovat s Vaším intuitivním slovníkem a rozkryjete, jaký jazyk symbolů používá Vaše intuitivní stránka. Pro intuici je také klíčové správné nasměrování Vaší pozornosti a vytvoření intuitivního stavu, jak toho dosáhnout se taktéž dozvíte na dvoudenním kurzu „Trénink intuice„.

Na koho se můžete těšit na “Tréninku intuice“

Víkend orientovaný na intuici pro Vás připravil Dragan Vujovič, který je znám svými zkušenostmi a znalostmi v oblasti efektivního využívání lidské mysli a jejímu naslouchání. Intuice se dotýká mnoha životních oblastí, proto je velmi dobré umět s ní efektivně zacházet. Pokud se to tedy chcete naučit, nepropásněte tuto šanci s Draganem Vujovičem.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *