Využijte energii nového roku Ovce ve Váš prospěch pomocí ebooku “Magický rok Ovce“

magicky_rokZajímáte-li se o čínskou kulturu, určitě jste postřehli, že 19. 2.2015 začal dle čínského kalendáře Nový rok. Sice už je téměř polovina roku za námi, ale i tak není pozdě začít přijímat jeho energii a šance, které nabízí. Zuzana Adam Vám ve svém ebooku „Magický rok Ovce“ sílou tohoto čínského roku pomůže se zapojením stěžejních principů Feng Shui.

Na co se můžete v ebooku “Magický rok Ovce“ těšit?

Prostřednictvím pojmu Feng Shui a harmonie prostoru můžete ovlivnit Vaše přání či sny a jejich naplnění. Pomocí této publikace k síle prostoru ještě můžete připojit vliv času, který nás každým rokem ovlivňuje. V ebooku „Magický rok Ovce“ naleznete krokový návod, jak pomocí drobných úprav v prostoru Vašeho bytu či domu získat novou sílu. Dozvíte se, která místa je potřeba změnit a kde se ukrývá magická energie roku Ovce. Uvnitř ebooku konkrétně naleznete:

  • znamení čínského zvěrokruhu, jejich podrobnou charakteristiku či vzájemné vztahy mezi jednotlivými znameními,
  •  hlubší objevení Vaší energie dle data a hodiny Vašeho narození,
  •  co nového a přínosného Vám přinese rok Ovce,
  •  letící hvězda v roce 2015, její nástrahy a nápravná řešení pro Vaše obydlí,
  •  jak v tomto roce naleznout a podpořit silnou hvězdu Bohatství.

Kdo je autorem titulu „Magický rok Ovce“?

Tato publikace pochází z dílny Zuzany Adam, odbornice a lektorky v oblasti Feng Shui a jeho magické síly. Chcete-li i Vy snížit či omezit negativní energii vyzařovanou z Vašich prostorů bytu, využijte zbývající energii nového roku Ovce a začněte žít lepší život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *