Vytvořte si životopis, který bude Vaší vsupenkou na pohovory

jana bartikova zivotopis 2.0Nejspíše téměř každý, kdo má určité zkušenosti s hledáním práce, se setkal se zklamáním, nereakcí na pracovní nabídku či s nepříjemnými otázkami ze strany personalistů či jiných odpovědných pracovníků. Pokud se v současné době ucházíte o práci či sbíráte síly a přemýšlíte o změně pracovního místa, velice nápomocný Vám bude nový online trénink s názvem „Životopis 2.0„, který zvýší Vaše šance dostat se na pracovní pohovory.

Pár slov o video kurzu „Životopis 2.0“

Jana Bártíková, autorka tohoto unikátního kurzu s více jak 15-ti letou praxí v oboru, Vás provede celým kurzem a pomůže Vám vystoupit z řady, nalézt svoji hodnotu a také se náležitě prezentovat.

Před samotným psaním životopisu a hledáním pracovních nabídek je nutné si nejprve ujasnit, jaká práce Vás baví a naplňuje. Jana Vám pomůže nalézt odpovědi na tyto nelehké otázky a společně tak vybudujete pevné základy pro dosažení úspěchu. Předdefinovaných šablon, vzorů či různých návodů, jak správně a efektivně psát životopis je v prostředí Internetu plno, žádný z nich Vám však neumožní vytvořit si jedinečný životopis, jako v tomto kurzu. Dozvíte se, jaké informace v životopise uvádět a jaké nikoli, jak je řadit a vypíchnout ty podstatné. Názorně si ukážete, co, jak a kam psát, jaký typ písma zvolit, jaké odrážky, fotografii či další detaily použít pro vytvoření životopisu, který Vám otevře brány na pracovní pohovor. Řeknete si, jak dané informace spávně formulovat či argumentovat tak, abyste se účinně vyhnuli otřelím frázím. Váš nový životopis Vás odliší od ostatních kandidátů, bude stručný, přehledný, strukturovaný a zároveň bude vypovídat o tom, co chcete dělat či jaká je Vaše hodnota a přínos pro budoucího zaměstnavatele.

K životopisu neodmyslitelně patří i tvorba motivačního dopisu a prezentace na pracovních portálech a Linkedln, které Vámi prezentované informace ještě více podporují. V programu „Životopis 2.0“ se budete věnovat i těmto dvěma stěžejním oblastem. Pomocí kurzu dále budete znát svoji cenu – budete mít tedy zcela jasno, jakou výší platu chcete být odměněni za vykonanou práci, tudíž tato velmi často kladená otázka už pro Vás nebude představovat tabu. Celý kurz „Životopis 2.0“ se skládá celkem z pěti částí, kdy každá obsahuje dvě videa, úkoly, pracovní sešity, mp3 nahrávky a dostatečný prostor pro Vaše dotazy. Navíc jako příjemný bonus zdarma získáváte ukázkové vzory životopisů a motivačních dopisů Janiných klientů, které je dostaly na 80% pohovorů a za krátkou dobu tak získali práci, která je baví a přináší radost do života.

ukazkove zivotopisy a motivacni dopisy

Jana Bártíková je skutečný profesionál, její cenné rady jsou praktické a především přinášejí výsledky, proto tedy i Vy neváhejte a společně s Janou nalezněte v sobě důvěru, odlište se a získejte práci svých snů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *