Vytvořte si svůj vlastní dokonalý web za dvě hodiny

david a alice kirsPředstavte si, že za pouhých 120 minut vznikne zcela nový web. Zdá se Vám to neuvěřitelné? Na vlastní oči se o tom můžete přesvědčit dnes 9.9.2015 od 20:15 hod. při živém online vysílání Davida Kirše, který společně s Alicí Kirš rozptýlí veškeré Vaše pochybnosti.

O webináři Davida Kirše

Praktický webinář na téma „Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky“ Vám názorně ukáže, jak bez pomoci grafika, programátora a dlouhých útrpných hodin strávených u PC vytvořit nový web (samozřejmě s již připravenými texty). Hlavním důvodem, proč se David rozhodl k uspořádání tohoto vysílání je fakt, že v současné době se v prostředí Internetu potkáváme s mnoha webovými stránkami, které zcela neplní svou funkci a jsou často zaměnitelné s online letákem.

Živá show Vám poskytne nový a revoluční způsob, jak vytvořit a následně efektivně spravovat webové stránky, a to jak z hlediska funkčnosti, tak i zajímavé a poutavé webové prezentace. Dozvíte se například, jaké nezbytné faktory stojí za úspěšnými osobními a projektovými webovými stránkami či kde lidé často chybují. Toto vše a mnohem víc zvládnete bez tučných faktur a pomoci oborníků na danou oblast.

Jak bude celá akce probíhat

Jak již bylo řečeno, webinářem „Naučte se nový způsob, jak plně využít a tvořit webové stránky“ Vás bude provádět zkušenostmi otřelý David Kirš, jenž má na svém účtě více jak desítky webů, a Alice Kirš. Od Davida můžete především očekávat vhledy v oblasti tvorby chytrých webových stránek a nový web bude plně v rukou Alice. Podobná akce se odehrála již minulý rok, kdy na místě Alice byla známá „podnikatelka z pláže“ Stanislava Mrázková. Prodejní web bude Alice stavět pro svoji dobrou a letitou kamarádku, která je taktéž nedílnou součástí projektu „Ženy ženám„. Ať už víte, či máte nějaké tipy, nechte se překvapit, vše se dozvíte v přímém přenosu webináře.

Nový web bude tvořen pomocí užitečného nástroje zvaného „MioWeb„, který v sobě spojuje možnost krásné webové prezentace s intuitivním ovládáním, jednoduchou a efektivní správou. Nechte se tedy překvapit, jestli se Alici Kirš podaří v limitu dvou hodin vytvořit plnohodnotný web a rezervujte si místo na této dechberoucí akci!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *