Vytvořte si rychle a efektivně webové stránky s pomocí “Miowebu“

firma_miowebPřejete si vlastnit webové stránky, které budete schopni provozovat zcela sami, bez pomoci IT profesionálů? Hledáte jednoduchý a přehledný nástroj šetřící Váš drahocenný čas a Vaši peněženku? Jako řešení Vašich starostí se Vám představuje nástroj s názvem “Mioweb“, s jehož pomocí vytvoříte krásné a funkční webové stránky.

Funkce programu Mioweb

Užitečný nástroj „Mioweb“ za Vás řeší grafickou podobu i naprogramování funkcí Vašich webových stránek, díky čemuž máte možnost a čas plně věnovat tvorbě důležitého a hodnotného obsahu. V českém a slovenském prostředí nabízí nástroj „Miowebnejsnazší a nejmodernější způsob tvorby webu pro Vaši podnikatelskou činnost bez potřeby předchozích technických či grafických znalostí a zkušeností.

Funkcí, které “Mioweb“ nabízí, je opravdu mnoho, mezi vybrané např. patří:

 • editor vzhledu, pomocí kterého je tvorba a správa Vašich webových stránek skutečně jednoduchá,
 • možnost vytváření hodnotného obsahu stránek pomocí pestré škály jednotlivých elementů, které určují obsah a vzhled webu,
 • široký výběr z nabízených šablon, přehledně rozdělených dle účelu,
 • s pomocí „Miowebu“ budou Vaše stránky vypadat dokonale, ať už si je Vaši zákazníci budou prohlížet na počítači, tabletu či mobilním zařízení, vykazuje tedy vysokou responzivitu,
 • tvorba jednoduchého blogového editoru, který se řadí k účinným prvkům zvyšující návštěvnost stránek,
 • v prostředí jednoho webu lze vytvářet nepřeberné množství prodejních kampaní, vybrat si opět můžete z předdefinovaných šablon či můžete upustit uzdu své fantazie a vytvořit si zcela vlastní,
 • tvorba členské sekce pro registrované návštěvníky webových stránek,
 • napojení na emailingový nástroj „SmartEmailing“ a propojení s fakturačním nástrojem „FAPI“,
 • každá stránka vytvořena na „Miowebu“ umožňuje nastavit SEO a facebookové atributy,
 • testování prostřednictvím A/B testů či
 • nastavení affiliate parametrů v rámci zapojení do affiliate marketingu.

Nástroj “Mioweb“ běží na systému WordPress a umožňuje práci v českém a slovenském jazyce. Používání tohoto nástroje v dalších jazycích je ve fázi rozpracování.

Z jaké dílny pochází nástroj pro tvorbu webových stránek “Mioweb“?

Nástroj “Mioweb“ je jedním z programů úspěšné a novátorské společnosti Firmy 2.0. Její hlavní tváří je všestranný podnikatel David Kirš. Pořiďte si i Vy tento neuvěřitelně praktický nástroj pro tvorbu webových stránek a přesvědčte se o jeho schopnostech!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *