Užijte si Porod bez obav

Jste-li nadcházející maminkou a nevíte, kde získat všechny potřebné informace pro úspěšné zvládnutí celého těhotenství včetně porodu bez obav, nervů a nejistoty z velkého neznáma, tak právě pro Vás je určena série online video kurzů „Porod bez obav“ od odbornice Marie Staňkové.

Informacemi a osobními zkušenostmi nabytý kurz Vám pomůže odpovědět na nejčastější otázky maminek, které se týkají zvládnutí doby před porodem a po porodu, touhy být dobrou maminkou aj. Série online video kurzů Porod bez obav se skládá celkem z 13 lekcí, které Vás provedou:

  • celým těhotenstvím,
  • porodem i obdobím po porodu,
  • přípravou na porod
  • typy pro správný výběr nemocnice, pediatra či výbavičkou do nemocnice
  • nejúčinnějšími masážemi
  • úlevovými pozicemi během porodu
  • praktickými radami v šestinedělí
  • správnou péči o miminko (např. oblékání, převlékání koupání, nošení at.) a mnoho dalších praktických rad.

Součástí kurzu Porod bez obav jsou i 3 bonusy a 3 dárky. V případě bonusů se konkrétně jedná o videonávod na porodní plán, video s názvem „Jak být dobrou maminkou“ s velmi cennými informacemi, co mohou maminky udělat samy pro sebe, aby bylo mateřství radost a ne starost a video „Jak podpořit tatínka v jeho roli otce„. Jako dárek si Marie Staňková připravila video lekce s cvičením pro těhotné, jógy a relaxační cvičení pro uvolnění nastávajících maminek.marie_stankova_porod_bez_obav_2

Autorka tohoto kurzu je trojnásobnou maminkou a absolvovala mnoho seminářů, školení, vzdělávacích kurzů, konferencí a sympózií o daném tématu, spolupracovala také s Českou televizí či slovenskou Televizí Markíza na programech věnovaných těhotenství, porodu a rodičovství.

Na webu lze najít i řadu pozitivních referencí účastníků kurzu, kteří si pochvalují zejména to, že se díky němu dokázali uvolnit a užít porod bez stresových situací. Staňte se stejně jako Marie Staňková expertkou na své mateřství a naučíte se porod nejen přežít, ale i prožít. Navíc jako další příjemný bonus Vás čeká soutěž o výbavičku do porodnice.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *