Uvolněte své tělo i duši a vyzkoušejte tantrickou jógu na akci “Jayananda – jogové víkendy“

marcel harazim jayananda jogove vikendyJóga je v podmínkách České republiky velice oblíbená a její první kořeny sahají až do období první republiky. Je známa především díky svým uvolňujícím, meditačním a zdravotním účinkům. Pokud jste už i Vy objevili zázračný a čarovný účinek jógy a nebo jej teprve chcete prakticky aplikovat, nenechte si ujít akci „Jayananda – jogové víkendy„, která proběhne 17.7.2015 – 19.7.2015 v prostředí Kubasovy chalupy v Sudislavi nad Orlicí.

O akci “Jayananda – jogové víkendy“

V rámci tohoto víkendů na Vás čeká příjemná kombinace několika jógových asán, dechových cvičení a meditací. Velké téma akce zaujímá také tantra a s tím spojená tantrická jóga ze školy Shri Kali ášramu v Indii (registrovaná organizace dohlížející na zachování historických a tradičních hodnot jógy vyznačující se kvalitou a soudržností). Tantrická jóga je označována jako pramáti jógových stylů odvozených z prastarých tantrických spisů drávidské Indie. Pomocí tohoto druhu jógy učíme tělo meditovat na buněčné úrovni a proniknout do hloubky pravdy, která se skrývá v našem těle. Na akci „Jayananda – jogové víkendy“ na Vás například čeká

  • dobrodružná cesta objevování sebe sama pomocí staré tantrické moudrosti o harmonii těla, ducha a vědomí,
  • základní sestavy jógových ásán,
  • ranní meditace,
  • povídání o tradiční tantře či
  • bezkontaktní cvičení s dechem a energií z tantricko-šamanské kuchyně.

Pár slov o autorovi akce „Jayananda – jogové víkendy“

V rámci akce se můžete těšit na uznávaného odborníka Marcela Harazíma, který je mezinárodně certifikovaný učitel thajských masáží, tantra jógy a dalších technik s posvátnou sexualitou systému „Léčivé Tao„. Marcel je také zakladatel projektu mobilních masáží, jógy a meditací a tvůrce „Abumandra Healing Therapy„, jenž kombinuje masážní, meditační, dýchací a rituální techniky s užitím bylinných esencí. Osvoboďte se a dejte svému životu nový rozměr na akci „Jayananda – jogové víkendy„!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *