Transformujte se s Jiřím Vokáčem Čmolíkem

Jste hodně pracovnějiri_vokač_cmolik_5minutovka i studijně vytížení? Máte málo času a touhu po osobním rozvoji a růstu? Navštivte vzdělávací kurz Jiřího Vokáče Čmolíka s názvem “5minutovka“ a stačí Vám pouze pět minut denně bdělé pozornosti.

Hlavním principem vzdělávacích video-kurzů je transformace. Konkrétně Jiří Vokáč Čmolík spojuje svět transformační techniky se světem neurověd (obor zabývající se nervovou soustavou) a kvantové fyziky (soubor fyzikálních oborů, předpokládající pouze pravděpodobnostní výsledky měření) ve funkční koncepty pro naši transformaci. Vzdělávací kurz 5minutovka obsahuje celkem 365 videí, každý den tak tedy budete mít možnost shlédnout jeden video-kurz s délkou 5 minut. Kurz si můžete nejprve vyzkoušet na 5 dní zdarma a pokud Vás jeho nabytý obsah zaujme a mile překvapí, také směle pokračovat.

Obsahem těchto kurzů jsou vzdělávací videa s konkrétní technikou osobního rozvoje na každý den. Dále na Vás čekají osobní zážitky zmíněného experta, osobní inspirace, semináře, vzkazy kolegů a krátké ukázky z akcí, které autor kurzu pořádá po celém světě.

Jiří Vokáč Čmolík je opravdovým expertem ve svém oboru. Jiří je spoluzakladatelem globálního Inner Winner institutu, jedním z devíti masterů techniky „firewalking“ (chůze po žhavém uhlí) a členem světového Neuro Leadership institutu. Dále je světovým transformačním řečníkem, který pořádá semináře po celém světě. Ze střední a východní Evropy je společně se svojí manželkou jediným členem ATL (Asociace transformačních Leaderů) a mohli bychom dlouze pokračovat.

Navíc jako příjemný bonus pro Vás Jiří Vokáč Čmolík připravil inspirační video, skladbu dle vlastního výběru a sebekoučovací otázku. Dosáhněte osobního růstu s Jiřím Vokáčem a jeho transformačním světem!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *