Techniky mysli z kurzu “Obchod efektivně“ pro zlepšení Vašeho podnikání

dragan vujovic obchod efektivneNaprogramování mysli a její psychické rozložení se mnohdy odráží na dosahování přání, snů či naplňování uspokojivého výsledku podnikatelských aktivit. S možností efektivního využívání mysli lze zaznamenat pozitivní vývoj v důležitých oblastech Vašeho života. Mentální techniky pro vhodnou aktivaci osobnostního růstu naleznete v programu Dragana Vujoviče s titulem „Obchod efektivně„.

Co Vám přinese kurz „Obchod efektivně“?

Tento kurz je situován tak, aby posunul Vaše podnikání o další krok vpřed s cílem vynaložení menšího úsilí a vyššího výdělku. S programem „Obchod efektivně“ získáte

 • více platících zákazníků prostřednictvím techniky mentální reklama,
 • obchodní tým vyznačující se vyšší kvalitou díky technice mentální inzerát,
 • techniky směřující k efektivnějšímu dosahování cílů,
 • techniky a nástroje pro zvýšení příjmů bez zbytečného stresu,
 • lepší a účinnější komunikaci se svými zákazníky či blízkými,
 • nástroje a techniky pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu i kondice.

Na jaké vzdělávací moduly se můžete v rámci kurzu „Obchod efektivně“ těšit?

Tento pětitýdenní kurz Vás naučí mentální techniky pro získání nového životního přístupu, který si následně uložíte do svého podvědomí a můžete jej používat při Vašem obchodování i dalších podstatných sférách života. V rámci jednotlivých modulů na Vás čeká deset hodin videí a deset hodin webinářů a praktických školení.

Program „Obchod efektivně“ obsahuje:

 • modul neutralizace stresu, ve kterém si osvojíte relaxační techniky pro vytvoření dlouhodobého zdraví a neutralizaci stresu,
 • modul zlepšování zdraví a kondici s preventivní prací na Vaší vitalitě a zdraví,
 • modul peníze ven z dluhů, s jehož pomocí rozkryjete základní příčiny Vašich finančních problémů a osvojíte si mentální techniky pro přitahování peněz do Vašeho života,
 • modul dosahování cílů a úspěchu, který Vám pomůže Vaše sny přeměnit ve skutečnost,
 • modul cesta k finanční nezávislosti, na základě kterého si vytvoříte tzv. vědomé bohatství a aplikujete jej do svého reálného života.

Jako příjemný bonus na Vás čeká křivka osobnostního růstu, pomocí které se dozvíte, co dělat v dané fázi životního období zejména v sestupné fázi. A druhým bonusem je technika tří prstů, která představuje univerzální techniku pro zjednodušení Vaší cesty směřující k naplnění cílů.

Kdo je autorem kurzu “Obchod efektivně“?

Online kurz “Obchod efektivně“ pochází z dílny úspěšného mentora a experta na mentální mysl Dragana Vujoviče. Se svojí dlouholetou praxí se řadí ke špičkám ve svém oboru. Dragan se také specializuje na Silvovu metodu pro efektivnější dosahování cílů, řešení problémů a získávání potřebných znalostí. Přejete-li si i Vy obchodovat efektivněji a s vynaložením menšího úsilí dosáhnout lepších výsledků, nepřehlédněte kurz “Obchod efektivně“.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *