Staňte se zkušeným vinařem s kurzem „Vinárska akadémia“

marian hlavacka vinarska akademiaJste milovníkem dobrého vína, ale nemáte potřebné znalosti jako správný a zkušený sommeliér? V kurzu „Vinárska akadémia“ od Mariana Hlavačky se dozvíte vše, co byste rádi věděli o rozmanitém světě vinařství.

Co se dozvíte v kurzu „Vinárska akadémia“?

Tento program nabízí možnost celoživotního vzdělávání o víně. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro mistry v oboru sommeliérství. Kurz nabízí celkem šest modulů, kdy každý z nich se orientuje na klíčovou oblast vinařství:

  • jak se rodí víno (dvě zcela odlišné filozofie výroby vína),
  • technologie výroby vína (technologické postupy a procesy při výrobě tichých vín),
  • tokajské víno (tajemství tokajských vín),
  • výroba šumivých vín (metody výroby sektů a šumivých vín),
  • tradiční výroba vinných sudů (ruční výroba klasických dřevěných sudů),
  • rady a tipy sommeliéra (způsoby pro vybrání správné odrůdy vína apod.).

Každou z těchto šesti oblastí Vás provede odborník v dané problematice. Jako příjemný bonus k tomuto programu obdržíte bezplatnou aktualizaci obsahu jednotlivých kurzů. Vzhledem k úspěšnosti kurzu „Vinárska akadémia“ se chystá druhá řada, která dále prohloubí Vaše poznatky o víně.

Kdo je autor programu “Vinárska akadémia“?

Marian Hlavačka je zkušený odborník v oblasti vína. Svému oboru se věnuje vášnivě a s pomocí mnoha jeho dobrých přátel z řad vinařských odborníků vytvořil tento unikátní kurz, ve kterém se také projevily jeho filmařské vlohy. Pronikněte i Vy do tajemného světa vína společně s kurzem „Vinárská akadémia„.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *