Staňte se mistrem v oboru email marketingu s pomocí knihy Davida Kirše “Miliónový email“

david kirs milinovy emailEmail jako efektivní online nástroj v dnešní době představuje mocného pomocníka pro zlepšení komunikace se zákazníky a celkovou péči o ně. Chcete-li se i Vy dozvědět více o jeho užitečnosti a učit se od nejlepších odborníků v oboru, tak nepřehlédněte knihu od Davida Kirše s titulem „Miliónový email„. Provede Vás stěžejními postupy email marketingu a ukáže Vám, jaké široké možnosti email v dnešní době nabízí.

Charakteristika knihy “Miliónový email“

Mnozí z nás si pod pojmem email marketing představíme spamování, ale pokud se jej naučíme vhodně využívat, může se stát velice jednoduchým a rychlým způsobem, jak Vaše podnikatelské aktivity posunout o další krok vpřed. Kniha „Miliónový email“ představuje v českém jazyce nejpodrobnější manuál z oblasti problematiky email marketingu. V jednoduché podobě Vám poskytne postupný návod, jak s pomocí emailu prodávat více a vyhnout se nežádoucímu spamování či jakémukoli jinému obtěžování zákazníků. Konkrétně v této plnohodnotné publikaci naleznete témata

  • krokový plán, jak email využít jako strategickou zbraň pro Vaše podnikání,
  •  tvorba poutavého obsahu celého emailu a podstatné části účinného emailu,
  •  budování rozsáhlé databáze emailů rychlou a poctivou cestou,
  •  vyhnutí se spamu či jinému podobnému obtěžování,
  •  automatizace prodejního systému díky emailu,
  •  cesta zákazníka a komunikační mapa.

Tento celý krokový návod je Vám i branou k brzkému otevření tří revolučních videí, kde se bude hovořit na téma – návštěvnost, kontakty a zákazník.

Kdo je autorem publikace „Miliónový email“?

Tato kniha pochází od ústřední postavy a zakladatele společnosti Firmy 2.0, Davida Kirše, který je považován za jednoho z nejlépe placených internetových marketérů v České republice. V titulu „Miliónový email“ David shromáždil základní postupy pro účinnou realizaci email marketingu profesionální cestou. Následujte Davida Kirše a staňte se úspěšným online marketérem!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *