Staňte se gramotným rodičem s knižním titulem „(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič“

lucie konigova negramotny rodicZavřete oči a představte si krásný rodinný harmonický vztah, naplněný partnerskou láskou, vzájemným souzněním a důvěrou. Rodinná pohoda, přeplněná alba rodinnými fotografiemi ze společných zážitků, kamarádský vztah s dětmi, svěřování se s „dospívajícími bolístkami“ atd. Nyní otevřte oči a co vidíte? Manžel přijde z práce a sotva ve dveřích pozdraví, všude rozházené dětské hračky, každá druhá odpověď Vašich dospívajících ratolestí zní „to je v pohodě“, „do toho ti nic není“ či „to je trapárna“ apod. V mnohé domácnosti to bohužel probíhá právě takto. Pomocnou ruku můžete najít v knižním titulu koučky a mentorky partnerských vztahů Lucie Königové(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič„.

O titulu Lucie Königové

Tato kniha je v podmínkách České republiky první odbornou a praktickou knihou, která není o výchově dětí, ale svou pozornost zaměřuje na dospělé, konkrétně je učí, jak být těmi nejlepšími rodiči. Po přečtení několika stránek, Vám bude jasné, že ne vždy mají rodiče ve všem pravdu. Odhalíte, jaké negativní vzorce chování si s sebou nesete do Vašeho současného života a pochopíte, jak je důležité začít sama u sebe. Tento fakt je podstatný pro vytváření stabilního rodinného štěstí, krásných vztahů a zejména pro výchovu spokojených a sebevědomých dětí. Objevíte a současně se prakticky naučíte mnohé techniky a metody pro dosažení kýžené pohodové rodinné atmosféry.

Co Vám kniha přinese

Tato kniha Vám především otevře oči a bude Vás inspirovat na ceste ke změně. Konečně pochopíte souvislosti daných událostí ve Vašem životě a poperete se s naučenými nefunkčními vzorci chování. S titulem „(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič“ se Vám podaří změnit vyčerpávající rodičovské starosti ve smysluplné, radostné a pohodové sdílení. Osvojíte si řadu praktických technik, principů úspěšného a gramotného rodiče a jejich konkrétní vliv na Vaše ratolesti. Zároveň také odhalíte nejčastější omyly, kterých jste se ve výchově možná dopouštěli práve i Vy. Mimo toho se můžete těšit na příjemné bonusy v podobě denní nahrávky sloužící k duševní hygieně a dalších zajímavých informací v podobě PDF.

Jistě si říkate titul „(Ne)Gramotný rodič aneb Jak neselhat jako rodič“ je pouze pro rodiny s dětmi, to ale není pravda. Tato kniha dokáže zlepšit i Váš současný partnerský stav a okořenit ho trochou harmonie a vzájemného souznění. Získané informace Vás poznamenají v každém směru, nechte se tedy inspirovat a jděte svému štastnějšímu životu naproti.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *