Sobota plná inspirace a nových životních zážitků

Ať už se jedná o magické datum, či prostá souhra náhod, na sobotu 19.9.2015 připravilo mnoho autorů vzdělávacích programů živé akce. V tomto článku si představíme některé z nich, věříme, že svého favorita si najde opravdu každý. A pro ty z Vás, kteří davají přednost vzdělávání z pohodlí domova, jsme vybrali webinář zaměřující se na finanční investování. Pojďme si tedy jednotlivé akce představit.

1. Workshop Zdeňka Steinera „Megabyznys“

zdenek steiner megabyznysZdeňěk Steiner společně s ostatními tvůrci velkolepého kurzu „Megabyznys“ Vás rád přivítá na stejnojmenném workshopu, který se uskuteční v příjemných prostorech Impact Hubu. V celém kurzu a živé akci se bude hovořit na téma prodeje na Amazonu. Úspěšných a aktivně podnikajících lidí na Amazonu se můžete ptát na cokoli od vlastní značky, správného výběru produktu, prodeje až po efektivní komunikaci s dodavateli. Program celé akce tedy bude záležet jen na Vás a Vašich dotazech, Vy určíte, jakým směrem se bude workshop ubírat. Přidejte se i Vy a možná právě Vám podnikání na Amazonu změní celý život.

2. Transformační akce Jiřího Vokáče Čmolíka „Neurorestart Emoce live“

jiri vokac cmolik neurorestart emoce liveAni Jiří Vokáč Čmolík nezahálel a na toto datum připravil akci pod názvem „Neurorestart Emoce live“, v rámci které veškeré soustředění bude směřováno právě na Vaše emoce. Emoce představují jednu z nejdůležitějších součástí každodenního života. Pomáhají nám pamatovat a udržovat si příjemné zážitky a současně nám brání zapomenout ty méně příjemné, a tak jsou mnohdy zdrojem psychických bloků. Tento silně transformační zážitek Vám ukáže, jak emoce fungují a jakým způsobem je lze efektivně léčit. Odhalíte také více oponu tzv. Epigen terapie a naleznete Váš osobitý emoční kód úspěchu. Vyhrajte tedy boj nad svými emocemi a rezervujte si místo.

3. Principy NLP Petera Sasína „Tajemství programování mysli“

peter sasin programovani mysliNa akci oblíbeného slovenského hypnotizéra a odborníka v oblasti řeči těla Petera Sasína odhalíte zákoutí neurolingvistického programování (NLP). Mnoho pozitivných změn často selkává z jediného důvodu – snažíme se jej realizovat na vědomé úrovni, úspěch se ale skrývá v našem podvědomí. V rámci intenzivního tréninku se dozvíte, jak funguje Vaše mysl a naučíte se ovládat řeč Vašeho podvědomí. Pomocí účinných technik z oblasti NLP si také osvojíte, jak přeprogramovat Vaši mysl a převzít tak dostatečnou kontrolu nad Vaším životem. Máte-li tedy v sobotu cestu do Brna či se v blízkosti této lokality pravidelně pohybujete, nenechte si ujít tuto akci s názvem „Tajemství programování mysli„.

4. Investiční webinář „Trasys“

webinar trasysPro všechny, kteří neradi cestují, je tu webinář „Trasys„, na jehož živé vysílání se můžete připojit od 18 hod. Online akce se ponese v duchu finančního investování, dozvíte se zde mnoho zajímavých informací od předních ziskových traderů a v neposlední řadě Vám bude představen kurz orientující se na tři stěžejní oblasti – fingram, ingram a trading. Zajímá-li Vás toto téma, zaregistrujte se ještě dnes.

 

Každá z těchto uvedených akcí se zaměřuje na jinou oblast – podnikání na Amazonu, emoce, programování mysli a investování, mají však něco společného. Ať už webinář či osobní setkání Vám přinesou velkou životní inspiraci a silný zážitek. Setkejte se s kapacitami v oboru a obohaťte si peněženku či život díky Kurzo.cz!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *