Rozjeďte svůj byznys pomocí affiliate marketingu

mario_rozensky_affiliate_marketingNenechte si ujít další povedený produkt z dílny úspěšného podnikatele Mária Roženského, tentokrát v podobě tištěné knihy s názvem „Jak prodat více díky affiliate marketingu„.

Kniha je určena pro široké spektrum podnikatelů – od tvůrců malých a středních e-shopů až po lektory online vzdělávacích kurzů, online prodejce a affiliate manažery. Tato kniha Vám odkryje pokročilé techniky správy účtů, práci s partnery i nejčastější chyby, kterých se affiliate obchodníci dopouštějí. Navíc Mário Roženský pro Vás ve své publikaci zhotovil podrobnou analýzu českého affiliate trhu a doplnil ji o názorné příklady a ukázky. Svou bystrost si můžete ověřit pomocí jednoduchých úkolů, které na Vás čekají na konci každé kapitoly.

Mário je v této oblasti skutečným odborníkem, který při sepisování své knihy čerpal zejména z vlastních letitých zkušeností, které nasbíral působením jako affiliate manažer v mnoha kampaních. Autor také spustil první český affiliate sotware a v neposlední řadě vytvořil a spustil jeden z mála českých vzdělávacích programů určený pro obchodníky.

Knihu Jak prodávat více díky affiliate marketingu již přečetlo a kladně ohodnotilo mnoho odborníků nejen z oboru affiliate managementu. Dovednosti nabyté v této knize pomohli i Stanislavě Mrázkové (podnikatelce z pláže) či Michalu Majgotovi, kteří ji doporučují jako skvělou příručkou pro všechny podnikatele v oblasti affiliate či pro affiliate manažery. Tak neváhejte a přidejte se k více než polovině tisíce zákazníků, kteří si již tuto knihu zakoupili!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *