První marketingová vzdělávací reality show „Pekelná značka“

Značka a její budování neodmyslitelně patří k aktivitám, které jsou potřebné pro vybudování silné pozice na trhu a úspěšného podnikání. Chcete-li i Vy vytvořit silnou osobní značku, Tomáš Lukavec pro Vás připravil velmi zajimavý video-kurz v neobvyklé podobě reality show s titulem „Pekelná značka„. Program má za cíl pomoci nejen soutěžícím vybudovat silnou osobní značku, jež přitahuje důležité lidi, velké příležitosti a s tím související peníze.

Proč vznikla vzdělávací reality show „Pekelná značka“?

Autor kurzu Tomáš Lukavec chce prostřednictvím „Pekelné značky“ ukázat lidem reálné lidi v reálných situacích. Jeho snahou je, aby lidé videli chyby, kterých se dopouští a následně si z těchto chyb odnesli ponaučení pro svůj život. Formát reality show si Tomáš Lukavec vybral z toho důvodu, že se ve světě těší obrovské pozornosti a oblíbenosti. Pro tento rok „Pekelná značka“ představuje jeden z největších internetových vzdělávacích projektů.

Co je obsahem programu „Pekelná značka“?

V úplném začátku se do této internetové reality show přihlásilo celkem neuvěřitelných 641 soutěžících, z nichž tříčlenná porota vybrala 150 postupujících. Do dalšího kola se dostalo 40 účastníků, přičemž do nejužšího výběru jich postoupilo jen 12. V každém kole jeden z těcho dvanácti účastníků soutěž bude nucen opustit. Celý program je protkán mnoha užitečnými radami, doporučeními a know-how.

Jednotlivá kola první online vzdělávací reality show se jmenují:

pekelna-znacka-vzdelavaci-reality-show

Kdo je v porotě „Pekelné značky“

832V každé z uvedených částí reality show „Pekelná značka“ je porota tříčlenná. Stálým porotcem je autor tohoto kurzu Tomáš Lukavec, jehož vždy doplní dva odborníci v oblasti marketingu. Tomáš se již několik let zabývá oblastí budování osobních značek, které jsou známkou vysoké důvěryhodnosti.  Nenechte si ujít tuto originální a strhující reality show, která Vás nejen pobaví, ale i poučí a posune Vás o notný kus dál v úspěšném budování Vaší značky.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *