Prožijte šťastné okamžiky s akcí “Letní oslava života“

oslava zivota letni oslava zivotaPřed několika málo dny nám začalo astrologické léto. Ať už tomu venkovní teploty odpovídají či nikoli, přijďte oslavit příchod léta ve velkém stylu. Tvůrci projektu Oslava života s.r.o. pro Vás na tuto příležitost přichystali akci na téma “Letní oslava života“, v rámci které na Vás čeká mnoho zajímavých workshopů, které Vás zavedou až do samotného nitra Vaší jedinečnosti.

 Pár slov o akci “Letní oslava života“

Další ročník setkání “Letní oslava života“ je přichystána na začátek prvního červencového víkendu, konkrétně 3.7.2015 – 7.7.2015 v malebném prostředí Kubasovy chalupy v Sudislavi nad Orlicí. Můžete se těšit na opravdu bohatý program s mnoha zajímavými a uznávanými odborníky na dané téma. Z řad známých tváří se můžete těšit například na Maoka, slovenského hudebníka, který svojí hudbou, hlasovými a meditačními cvičeními polahodí Vašemu uchu i duši, Lucii Kolaříkovou, která se zaměří na dobrý vztah k sobě samým a rozpoutá tak ve Vás pocit zdravé sebelásky, Suryi CInziu Donnoli, která Vás provede až do samého nitra Vaší duše či na Evu Mašínovou, která Vás blíže spojí se světem přírody.

V rámci programu „Letní oslava života“ se můžete těšit na hodnotné workshopy, které zavedou k Vašim snům a jejich integraci do reálného života. Kromě těchto stěžejních workshopů si můžete odpočinout v čajovně, zacvičit si, nechat se namasírovat či si domluvit osobní setkání s koučem. Dále na Vás čekají energetické rytmy, tanec, dynamická Osho meditace, tradiční jóga či acrojóga, výtvarné techniky s efektivní spoluprací s dary přírody. Dále nebude chybět ani možnost zakoupení drobných suvenýrů pro radost a doživotní památku na tuto dynamickou oslavu léta. Z workshopů se například můžete těšit na témata jako

  • jsem, kým jsem,
  •  kouzlo svobody,
  •  integrace pěti oblastní našeho potenciálu (vitalita, pocitovost, kreativita, sexualita, transcendence),
  •  oslava života v praxi,
  •  přijmutí smyslu do srdce či
  •  učení o potní chýši a přiblížení se ke své vizi.

Kdo je autor akce “Letní oslava života“?

Celou tuto unikátní akci pro Vás připravila společnosti Oslava života s.r.o., jejímž posláním je dostatečná inspirace mnoho lidí k objevení a naplnění životů a osobní originality. Přijďte tedy i Vy shodit masku z Vašich tváří a otevřete své nitro létu i životu.

Podívejte se na krátké video z akce roku 2013.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *