Praktický průvodce pro provozovatele elektronických obchodů v ebooku “99 tipů pro e-shopy“

petra mikulaskova 99 typu pro eshopyNahlédněte pod pokličku tvorby internetových obchodů a získejte užitečné tipy a návody právě pro ten Váš! Ebook s titulem “99 tipů pro e-shopy“ od odbornice Petry Mikuláškové Vám prozradí, jak prostřednictvím změny pár drobností posunete Váš online obchod alespoň o jeden level výš.

Charakteristika ebook „99 tipů pro e-shopy“

Průvodce „99 tipů pro e-shopy“ reprezentuje komplexní vzdělávací materiál pro provozovatele elektronických obchodů. Ať jste teprve v začátcích či letitým online obchodníkem, příjdete si zde na své. Pro svou vysokou praktičnost a mnoho ukázek na reálných eshopech jsou uvedené tipy snadno zaveditelné i do Vašeho podnikání. Obdržíte zde srozumitelný a zřetelný návod, na jaké věci zaměřit Vaši pozornost, co neopomenout a čeho se raději vyvarovat.

V ebooku „99 tipů pro e-shopy“ např. naleznete odpovědi na otázky

  • jak odhalit rezervy i na místech, kde byste je nečekali,
  •  jakým způsobem a jak změnit drobnosti na Vašem eshopu, jež pro Vás mohou mít pozitivní vliv,
  •  jak posunout aktuální stav Vašeho eshopu o další notný krok vpřed,
  •  jak získávat a motivovat Vaše zákazníky a zvyšovat tak konverze Vašeho elektronického obchodu,
  •  jaký obsah nesmí chybět na webových stránkách a co pro Vaše zákazníky připravit navíc,
  •  právní situace a jejich následky, s kterými se můžete potýkat i Vy,
  •  budování dlouhodobé a silné obchodní značky,
  •  jak pracovat v Google Analytics a co je nutné sledovat v elektronických obchodech,
  •  mnoho dalších informací, rad a tipů pro úspěšný provoz Vašeho eshopu.

Každý zmíněný tip v ebooku je zpracován i ve formě videí, tudíž vše ihned vidíte v praxi, názorně a máte tak vyšší možnost uvedené tipy zavést i na Váš eshop. Součástí ebooku jsou i bonusové materiály týkající se taktéž problematiky eshopů. Obdržíte osobní checklist (osobní plán), a ebooky „33 tipů pro získávání odkazů“ (výkonné a hodnotné odkazy pro Váš web), „33 tipů pro email marketing“ (emailový marketing, newsletter apod.) či „33 tipů pro E-SHOPY 2“ (praktické rady a tipy, jak dosáhnout větších zisků za méně peněz).

Kdo je autorem ebooku „99 tipů pro e-shopy“?

Petra Mikulášková se věnuje problematice eshopů. Na svém účtě má už řadu ebooků a titul „99 tipů pro e-shopy“ je jedním z nich. Petra se ve své práci především soustředí na pozadí praktické stránky provozu a srovnávání zboží. Hlavním důvodem pro sepsání tohoto ebooku byl fakt, že mnoho majitelů elektronických obchodů svou pozornost soustředí na vše možné, jen ne na eshop jako takový. Buďte chytřejší a předstihněte svou konkurenci s pomocí mnoha zkušených rad obsažených v ebooku „99 tipů pro e-shopy„!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *