Praktický průvodce pro nastolení harmonie prostoru v titulu “Osvoboďte se s Feng Shui“

zuzana adam osvobodte se s feng shuiDýchá na Vás byt příjemnou atmosférou a dobíjí Vás energií či naopak v jednotlivých prostorách pociťujete únavu a pocit uvíznutí? V případě druhé varianty mohou Vaše nepříjemné pocity duševních stavů pramenit z problémů ukrytých ve Vašem obydlí. Jednotlivé otázky, odpovědi a především řešení můžete naleznout v titulu „Osvoboďte se s Feng Shui“ od odbornice Zuzany Adam.

Co se skrývá pod pojmem Feng Shui?

Ve staré Číně pojem Feng Shui představovalo umění pro udržení správné rovnováhy vody a větru. Voda charakterizovala zdroj zemské energie a nositelem nebeské energie byl vítr. Oba dva zmíněné elementy v harmonické rovnováze přinášely energii, zdraví a zlepšení mezilidských vztahů. V posledních letech je pojem Feng Shui často spojován s úpravou domů či zahrad. Prostřednictvím Feng Shui působíme na vnější okolí a zkvalitňujeme tak naše životy. Jednotlivé principy Feng Shui jsou uplatňovány i ve velice úspěšných světových firmách, jako např. Google či Apple.

Charakteristika knihy “Osvoboďte se s Feng Shui“?

S tištěnou knihou od Zuzany Adam nahlédnete a poznáte, jak funguje harmonie prostoru a prostřednictvím jejího osvojení tak obdržíte zcela nový zdroj životní energie. Tato kniha se stane Vaším praktickým průvodcem, jak pomocí změn v prostoru nastolit změny ve Vašem dosavadním životě. Zjistíte, která místa ve Vašem bytě mají klíčový vliv na prosperitu, kvalitu partnerství či na duševní život a jak dané věci vhodně uspořádat tak, aby bytový prostor pracoval pro Váš prospěch nikoli proti Vám. V titulu „Osvoboďte se s Feng Shui“ na Vás např. čekají tyto kapitoly

  • první kroky s Feng Shui (procházka Vaším bytem, základní kroky pro dosažení harmonie Vašeho bytu),
  •  osvoboďte své životní oblasti (dozvíte se, co ovlivňuje Váš byt),
  •  čištění krok za krokem (praktický návody, jak krok po kroku dosáhnout změny),
  •  kde co v domě najdu (vztah místností a Vašeho života),
  •  energetická očista (vyčištění energie domu a nastolení nových snů).

Kdo je autorkou publikace „Osvoboďte se s Feng Shui“?

Zuzana Adam se orientuje na oblast Feng Shui a k jejím dílům patří i tato tištěná kniha. V oblasti Feng Shui se Zuzana zaměřuje na zhmotňování snů a Feng Shui okamžiků. Pomocí jednotlivých úprav interiéru obohacuje životy lidí a dokáže vytvořit netradiční pohled na Váš život skrze Váš byt či dům. Přidejte se i Vy k necelým 2 000 lidem, kteří si tuto publikaci koupili a odstartovali tak zásadní změnu v životě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *