Poznejte tajemství řeči těla

rec_tela_sasinNení tajemstvím, že používanou řeč těla vnímáme mnohem intenzivněji a rychleji než vyřčená slova. Neverbální komunikace otevírá bránu hlubšího nahlédnutí do Vašeho nitra. Je vědecky dokázáno, že z neuvěřitelných 93 % o výsledku určitého obchodního jednání rozhoduje právě mimika a mikrovýrazy. Ve video tréninku odborníka Petera SasínaŘeč tělaproniknete do tajů neverbální komunikace, která je nepostradatelnou složkou každého obchodu, vedení lidí, podnikání, ale i osobního života. Osvojíte si zde účinné ovládání svých gest, mimiky, hlasu, konkrétně jeho rychlosti, hlasitosti a barevnosti. Prostřednictvím vhodně zvolené řeči těla posílíte své charisma, sebevědomí a také zlepšíte své partnerské vztahy.

K video kurzu „Řeč těla“ autor také pořádá související webináře, konkrétně už proběhl webinář na téma „Síla neverbální komunikace“ a „Tajemství charisma a vlivu„. Na oba dva uvedené webináře se také můžete podívat ze záznamu prostřednictvím našeho vzdělávacího portálu Kurzo.cz.

Autor vzdělávacího programu Peter Sasín je odborníkem v této oblasti. Působí jako aktivní trenér NLP (neurolingvistické programování), autor nejtvrdšího rétorického výcviku v českém a slovenském prostředí a zejména jako expert na ovládnutí řeči těla. Peter Sasín také patří mezi neopomíjené cenné hosty na významných mezinárodních konferencích a firemních akcí, jako je např. “Inner Winner“ v Bratislavě a Praze. Jeho rady a tipy také nesmějí chybět v manažerských a vzdělávacích periodikách, ať už „The Vision“, „GoodWill“ či „Zisk“. Petera Sasína můžete dále znát také prostřednictvím knižního titulu „Triumf„, který se řádí mezi bestsellery na slovenském trhu.

Neváhejte a získejte i Vy potřebné znalosti neverbální komunikace. S Peterem Sasínem získáte náskok, se kterým při obchodním jednání zabodujete!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *