Podívejte se na nové videonávody

kurzo_navodyUž jste se seznámili s novinkami na našem webu? Co jim říkáte? V současné době náš tým Kurzo.cz pracuje na vyšší uživatelské přívětivosti pro uživatele i autory. Náš cíl spočívá v jednoduché a rychlé uživatelské orientaci na webových stránkách, přehledné a srozumitelné formě získání všech podstatných informací a postupů pro intuitivní ovládání webu Kurzo.cz.

Nyní jsme úspěšně dokončili návody pro tvůrce online vzdělávacích kurzů v podobě návodných videí a textů. Vytvořené návody Vás provázejí kompletní cestou od registrace autorského účtu až po nahrání vzdělávacího obsahu, konkrétně se jedná o tyto návody:

Nezapomínáme ani na naše uživatele, pro které připravujeme video návod, který v jednoduché a přehledné formě představí celý vzdělávací portál Kurzo.cz a provede Vás cestou základního ovládání pro okamžité online sebevzdělávání.

Jako autor Kurzo.cz se dále můžete těšit na připravovaný návod na tématiku statistik sledování jednotlivých prodejů. V tomto návodě se budeme např. zabývat nastavením této funkce či způsobem efektivního čtení námi poskytovaných statistik.

Podívejte se, jak se nám naše textové a video návody povedly, zhodnoťte je a nezapomeňte nám dát zpětnou vazbu např. i prostřednictvím našich sociálních sítí!

Podívat se na návody.

logo fb      logo g+

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *