Pěstujte si své charisma na akci “Charisma Day“

peter sasin charisma dayMáte pocit, že potřebujete zapracovat na svém charisma, či máte dokonce pocit, že na Vaše okolí svým charismatem nedokážete příliš působit? Pro všechny tápající a zvídavé se nabízí možnost, jak zdokonalit tento ojedinělý dar osobní přitažlivosti na akci “Charisma Day“, kterou Vás provede odborník Peter Sasín.

Více o velkolepé akci “Charisma Day“

Během tohoto setkání budete obohaceni o účinné tipy, jak se stát o mnoho sebevědomějším a efektivnějším lídrem, který navíc dokáže své znalosti prakticky uplatnit v reálném světě. Využít ho můžete jak v osobní, tak pracovní sféře. Ovlivní to doslova celý Váš další život! Témata připravované akce jsou následující

  • tajemství přirozeně sebevědomých lidí,
  • podvědomé strategie uznávaných vůdců,
  • jak získávat přátele a působit na lidi,
  • jak strhnout a nadchnout (zákazníky, kolegy, přátele, partnera či děti),
  • neverbální charisma – zvyšte svůj vliv na lidi i beze slov,
  • jak pracovat s Vaším hlasem – využijte na maximum to nejmocnější, co dnes už máte či
  • Charisma-Booster-System, se kterým ovládnete techniky, které jako dynamit okamžitě zvýší Vaše charisma.

Kdo Vás provede akcí “Charisma Day“

Velkým pozitivem této akce je fakt, že ho bude moderovat jeden z nejcharismatičtějších spíkrů a trenérů osobního růstu v České a Slovenské republice – Peter Sasín. Právě on Vám dopomůže k tomu, že za pouhý den uděláte tak velký pokrok, na který byste jinak mohli potřebovat celé roky.

Buďte i Vy kouzelnými jedinci s mimořádnými schopnosti. Díky Peteru Sasínovi se charisma stane Vaším věrným kamarádem na celý život.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *