Otevřete dveře sebelásce

tajemstvi_vztahu_zeny_zenamSebeláska je velmi důležitý pojem a její přítomnost by neměla chybět v nikom z Vás. Sebepřijetí a pocit sebedůvěry Vám pomáhá překonávat překážky, které Vám život přichystá, zmenšovat strach a nebát se realizovat své sny a přání. V posledních dnech byl otevřen online kurz s titulem „Škola sebelásky„, kterým Vás provede odbornice na toto téma Lucie Kolaříková. V tomto kurzu zjistíte, jak po praktické stránce efektivně probudit, rozvíjet a pěstovat dobrý vztah k sobě sama.

Webinář k programu “Škola sebelásky“

K zmíněnému kurzu byl vydán také ebook s titulem „Jak sebeláska léčí„, ve kterém odhalíte, kde všude přítomnost sebelásky pomáhá. V pondělí 4.5.2015 proběhl také webinář na toto téma, kde si Lucka na pomoc přizvala Alici Kirš a šest dalších úspěšných žen. Hlavním tématem webináře byla výpověď pozvaných žen a jejich osobní zkušenosti se sebeláskou.

Co se chystá?

V brzké době, konkrétně tuto neděli 10.5.2015, se můžete těšit na vysílání se zajímavými muži. Zúčastnění muži promluví na téma sebelásky. Dozvíte se např., jak vnímají důležitost a nezbytnost sebelásky v partnerských vztazích, ale zároveň i u svých drahých poloviček, tedy u žen. Nenechte si ujít toto chystané vysílání a zaručeně i na Vás dýchne důležitost, síla a výjimečnost sebelásky.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *