Osvoboďte se s Andy Winsonem a jeho knihou „Mysli, Konaj, Zbohatni“

andy winson mysli konaj zbohatniChtěli byste být finančně nazávislí, přestat žít od výplaty k výplatě a dosáhnout tak kýženého pocitu finanční svobody? Společně se slovenských mentorem Andy Winsonem a jeho knižním bestsellerem „Mysli, Konaj, Zbohatni“ dekódujete tajný recept na úspěch.

O knize „Mysli, Konaj, Zbohatni“

Mít více peněz by bylo zajisté příjemné, bohužel ne vždy se můžeme spoléhat na štěstí, a proto je nutné mít dobře připravený plán a nebát se jej z naší mysli či papírů převést do praktického života. Knižní titul „Mysli, Konaj, Zbohatni“ Vám pomůže změnit Vaši dosavadní finanční situaci, pobídne Vás k akci a umožní Vám nahlédnout do mysli bohatých. Dle Andyho slov je rozdíl mezi bohatými a chudými právě v tom, jak přemyšlejí. Pokud tedy dojde ke spojení produktivní aktivity a správného myšlení, odrazí se to ve Vašich financích.

Naleznete zde konkrétní postupy, oveřené praxí, jak vhodně hospodařit s penězi. Dozvíte se více například o metodě „Sedm džbánů„, jejichž základem je procentuální rozdělování příjmů do příslušných kasiček či mističek dle potřebných účelů. Dále zde více poodhalíte téma finančního kompasu, který reguluje naši mysl a ovlivňuje tak zásadním způsobem postoj k finančním příležitostem. Toto vše a mnohem víc se dozvíte právě v tomto knižním bestselleru. Jako příjemný bonus obdržíte záznamy z přednášek světových řečníků, klubovou kartu a předplatné aplikace JugLogic po dobu dvou měsíců, která Vám umožní efektivní správu Vašich peněžních prostředků.

Knižní bestseller za poštovné  a balné

Už pouze necelé tři dny máte možnost využít tuto limitovanou akci a obdržet knihu, která neobsahuje pouze teoretická fakta, ale především řadu praktických úkolů, které Vás nenechají na pokoji a pobídnou k akci, za poštovné a balné. Andy Winson je uznávaný slovenský motivátor a trenér lidského potenciálu a prosperity, nechte se jím tedy inspirovat a osvoboďte sebe i své blízké od finančních tlaků a přibližte se tak k finanční svobodě.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *