Originální animované video pro Váš web

animacka_svobodova_petraJe prokázáno, že na webové stránce více upoutá video než psaný text, přesto však stále výrazná část i velmi navštěvovaných webů byť krátkou video nahrávku neobsahuje. S produktem Petry SvobodovéAnimačka“ se můžete výrazně odlišit od konkurence a získat tak významnou konkurenční výhodu.

Animačka“ Vám umožní neotřelým způsobem prezentovat informace vztahující se k Vašemu podnikaní. Profesionální animované video mohou využít i prodejci při jednání s potenciálními zákazníky jako poutavé představení nabízeného produktu či služby. Jak autoři sami uvádějí, je to moderní, efektivní, krátká a příjemná forma prezentace.

Můžete si vybrat ze tří balíčků, jejichž nabízený obsah je stejný a liší se pouze délkou animovaného videa. Ve všech balíčcích obdržíte originální doprovodnou hudbu, zvukové a obrazové efekty, synchronizaci zvuku s obrazovými scénami či vložení jednotlivých fotografií, loga a zvuku. Takto vytvořené animované video exportované v HD kvalitě můžete následně sdílet na sociálních sítích. Scénář videa můžete vytvořit sami, nebo stačí zaslat tvůrcům klíčová fakta a ti už vše udělají za Vás.

Autorka produktu „AnimačkaPetra Svobodová je známou online podnikatelkou, která se této oblasti věnuje přes deset let. V rámci infopodnikání byla součástí agentury Servis 2.0, online kurzů „Milionový web“ či „Webinar Academy„.

Umístění videa na webovou stránku je stále populárnější metoda s cílem zvýšení návštěvnosti, kdy web obsahující video nahrávku je o 60 % úspěšnější. Jděte i Vy s dobou a obohaťte svůj web o animované video Petry Svobodové.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *