Odhalte tajemství úspěšného seznamování a navazování nových kontaktů pomocí ebooku “Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“

olga strnadova seznamit se je snadne aneb udelejte si z lidi prateleCítíte se nesví při navazování nových kontaktů? Nevíte, jak vhodně začít konverzaci či se bojíte, že neuděláte dobrý nejen první dojem? Pokud jste na všechny či alespoň některou z těchto otázek odpověděli „Ano“, tak Olga Strnadová má pro Vás řešení. Připravila pro Vás ebook s názvem „Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele„, ve kterém Vás zavede do umění správné komunikace.

O ebooku “Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“

Ať už chcete rozšířit Váš vliv či upevnit jméno pro Vaše obchodní aktivity, najít nové přátele, životního partnera či partnerku, v tomto titulu naleznete vše, co potřebujete znát pro vhodné navazování kontaktů. Naučíte si nastavit Vaši mysl tak, aby otázka celého procesu seznamování pro Vás nepředstavovala hrůzu, ale naopak příjemnou aktivitu, při které se dozvíte plno zajímavých informací, seznámíte se s novými lidmi a užijete si plno zábavy. Dobře zvládnutá komunikace je založena na zdravém sebevědomí a schopnosti být sám sebou. Rozkryjete zde tajemství úspěšných rozhovorů, jak oživit nudnou konverzaci či jak s elegancí a grácií přecházet k novým tématům.

Konkrétně na Vás čeká pět kapitol, ve kterých například

  • naleznete cestu k sobě samým,
  •  vhodně nastavíte Vaši mysl pro efektivní konverzaci,
  •  dozvíte se, co se skrývá pod pojmem situační komunikace,
  •  učiníte první krok pro nalezení Vašeho podvědomí,
  •  dozvíte se, proč lidé dělají chyby při seznamování,
  •  jak funguje lidská komunikace,
  •  jak navazovat nové kontakty aj.

V rámci celého titulu „Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“ na Vás dále čeká mnoho praktických testů, cvičení, otázek a videí.

Kdo je autorkou ebooku?

Autorkou tohoto ebooku z oblasti správného navazování kontaktů a vztahů je Olga Strnadová. Olga je odbornicí v oblasti osvojování vhodných dovedností pro získávání kontaktů, rozšiřování vlivu či vyzařování přirozené a silné autority. S pomocí ebooku „Seznámit se je snadné aneb udělejte si z lidí přátele“ si získáte oblibu a respekt Vašeho okolí a budete se cítit sebevědomě při konverzaci. Nebuďte stranou ani Vy a získejte si nové přátele díky titulu Olgy Strnadové.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *