Odhalte návod, který stojí za seriózním obchodníkem a investorem, v kurzu „Trasys“

kurz trasysChtěli byste hlouběji nahlédnout do světa financování, investic, fondů, tradingu či celkového obchodování na burze? Stát se aktivním investorem, který se touto profesí bude nejenom živit, ale i vnitřně uspokojovat? Tak právě všechny tyto Vaše tužby naplní vzdělávací kurz s názvem „Trasys„, jehož začátek je naplánován na první říjnový den.

O investičním kurzu „Trasys“

Jelikož určité informace je lepší slyšet a názorně vidět na vlastní oči, je v tomto programu dobře skloubena online s offline výukou, v rámci které se můžete těšit na semináře, webináře, knihy, manuály či vizualizace. Celý kurz „Trasys“ je pro vyšší názornost a srozumitelnost rozdělen do tří hlavních částí, ve kterých si osvojíte finanční dovednosti, investiční gramotnost a příznačné spekulování nad pohybem trhu. Můžete se těšit na zkušený lektorský tým, jako je například Ludvík Turek, který se řadí k nejuznávanějším traderům v podmínkách České republiky, Roman Dvořák, který se živí intradenním obchodováním a profesionálním poradenstvím v oblasti efektivní správy portfólií a kapitálů aj. Nejenom zmínění lektoři z Vás učiní zkušeného investora. Už Vám nebudou cizí pojmy jako forex, emini, futures, alternativní investování a další.

Co Vám kurz přinese

Kromě odborného lektorského týmu, jehož členové se aktivně pohybují ve světě investic, získáte  v kurzu „Trasys“ bohaté informace, na základě kterých se stanete seriózním obchodníkem a investorem. Dokážete tak zhodnotit jakoukoli částku v řádu desítek procent či své portfólio investic řidt zcela vlastními silami. Ať už pohyb na finančním trhu bude rostoucího či klesajícího rázu, jako správný trader v každé situaci zaujmete ten správný postoj a Vaše zisky se budou dále navyšovat. Tímto vzdělávacím kurzem dáte svým finančním prostředkům jasný a efektivní směr.

A co dál?

Pokud Vás tento kurz zaujal, nezapomeňte se v sobotu 17.9.2015 od 18 hod. připojit na živé vysílání doprovodného webináře, ve kterém nejen zjistíte další informace o obsahu vzdělávacího programu, ale i zajímavosti od předních ziskových traderů. Svět investic a burzovního obchodování s sebou sice nese dané riziko, ale o to vyšší zisky. Zahoďte tedy stud, ostych a zábrany a staňte se ostříleným investorem a ovládněte burzovní trh.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *