Objevte neporazitelnou sílu v “Tréninku sebevědomí“

radek karban trenink sebevedomiMáte často pocit, že je Vaše sebevědomí na bodě nula? Chtěli byste žít s potřebným nadhledem a každý den si užívat, jako kdyby byl poslední? Pokud ano, tak pro mužskou část naší populace připravil Radek Karban třídenní nabytý živý trénink, ve kterém postavíte dostatečně pevné základy Vašemu sebevědomí a získáte tak nový pohled na svět a jeho okolí.

Charakteristika “Tréninku sebevědomí“

V třídenním „Tréninku sebevědomí„, který se uskuteční ke konci června tohoto roku, v sobě naleznete novou sílu a probudíte neporazitelného bojovníka. Pomocí hlubokých a komplexních metod si osvojíte sedm stěžejních pilířů sebevědomí, na základě kterých budete možné překážky zvládat s převahou. Naučíte se vážit sami sebe, plnit si své tajné či neuvěřitelné sny a do Vašeho života vpustíte vyšší spontánnost a přirozenost. Celý trénink proběhne pod záštitou kouče Radka Karbana, který Vás se svým týmem naučí např.

  • řadu kinestetických a pohybových cvičení pro vhodnou řeč těla,
  •  účinné koučovací techniky pro zvýšení Vašeho sebevědomí,
  •  různé divadelní techniky a práci s celým tělem i mimikou,
  •  speciální proces sloužící k probuzení síly, který používají mniši v Indii,
  •  osvojení sociální dynamiky a komunikace,
  •  práci ve skupině, improvizaci a jiné seberozvojovací a motivační techniky a metody.

V rámci živé akce Vás také čeká venkovní trénink, který je spojen s výstupy z komfortní zóny a adrenalinový zážitek, který Vás obrovsky nakopne.

S kým se setkáte na „Tréninku sebevědomí“?

Jak již bylo zmíněno, touto akcí Vás bude provázet Radek Karban, který se už léta věnuje osobnostnímu rozvoji, především oblasti psychologie, lidského chování, NLP (neurolingvistické programování), hypnóze, práci s lidskou myslí, duchem a tělem. Radek své zkušenosti sbíral i při zahraničních cestách, kde se například učil od Anthonyho Robbinse. Vystupte i Vy z řady a objevte v sobě neporazitelnou sílu!

Podívejte se na odezvy účastníků akce.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *