Registrace autora

Připravili jsme pro vás několik návodných videí a textů, které vám pomohou při vytvoření vašich vzdělávacích kurzů.

Video návod: "Přidání nebo editace autora"

Pokud se chcete podívat jak probíhá přidání autora přímo na webu, podívejte se na toto video.

Obvykle je na jednu registraci založen jeden autor, ale můžete si založit i více autorů, což ocení autorské kolektivy. Pod jednou registrací pak mohou produkty přidávat všichni založení autoři. Například manželský pár může figurovat jako jeden autor a zároveň každý z manželů může být samostatným autorem. V administraci jsou pak založeni tři autoři - jeden spoležný, druhý pro manžela a třetí pro manželku.

Název pole

Popis pole

Proč je pole důležité

Email

Zvolte váš skutečný email, který budete používat jako login a zároveň pro komunikaci s týmem Kurzo.cz. Tato emailová adresa nebude veřejně viditelná uživatelům.

Zadání emailové adresy je nebytné pro dokončení vaši uživatelské registrace. Zároveň zadání vašeho reálného emailu je nutné pro možnost vzájemného kontaktu.

Heslo
Potvrzení hesla

Do obou polí zapište vámi zvolené heslo. Toto heslo musí mít minimálně 6 znaků. Doporučujeme používat kombinaci různých znaků (písmen a čísel). Z hlediska bezpečnosti není dobré používat hesla pouze z čísel (toto platí na celém internetu).

Nepodceňujte složitost hesla, je to prostředek, kterým chráníte své know how i značku.

Jméno
Příjmení

Použijte jméno a příjmení osoby, která bude spravovat tento profil. Zvolené jméno se nezobrazuje uživatelům na webu, takže zde není nutné zadávat přímo jméno autora.

Nepodceňujte složitost hesla, je to prostředek, kterým chráníte své know how i značku.

Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů

Pro úspěšnou registraci je potřeba odsouhlasit obchodní podmínky i souhlas s ochranou osobních údajů. Všechny zmíněné dokumenty si také přečtěte.

Nevíte si rady? Napište nám na podporu.