Nahrání obsahu produktu

Připravili jsme pro vás několik návodných videí a textů, které vám pomohou při vytvoření vašich vzdělávacích kurzů.

Video návod: "Přidání nebo editace produktu"

Pokud se chcete podívat jak probíhá přidání produktu přímo na webu, podívejte se na toto video.

Název pole

Popis pole

Proč je pole důležité

Jméno

Do pole zadejte název lekce, vzdělávacího modulu nebo přílohy. Pokud má váš produkt větší množství příloh, můžete je očíslovat pro větší přehlednost.

Jméno přílohy by mělo souviset s názvem produktu, aby nedocházelo k matení kupujících.

URL videa

Pokud má příloha obsahovat video, zadejte jeho URL do tohoto pole. Můžete použít videa ze serverů YouTube, Vimeo, Vine, Instagram, DailyMotion nebo Youku.

Pokud je váš produkt pouze textový a nemá obsah v podobě videa, můžete pro zákazníky například natočit video jako poděkování. Je to určitá přidaná hodnota, budování vaší značky a jistě to zákazníky potěší.

Popisek k příloze

V popisku uvěďte informace o příloze, popište jakým způsobem zákazníkovi pomůže, jaké informace obsahuje a podobně. Můžete také uvést úkoly, které má zákazník splnit. Pokud má váš produkt především textový obsah, můžete jej vložit do popisku, ale pro uživatele bude příjemnější, pokud si takový obsah budou moci stáhnout jako PDF.

Samotný obsah produktu by neměl být zákazníkům stroze předhazován. Proto je vhodné ke každé příloze produktu přidat také vysvětlující text, který samotný obsah uvede.

Soubory produktu

Zde můžete nahrávat všechny soubory, které si má zákazník stahovat do svého počítače. Může se jednat například o ebooky, pracovní sešity, mp3 a podobně. Výběr souboru ve svém počítači umožníte stistekm tlačítka "Přidat soubory". Nahrávání souborů můžete spustit tlačítkem "Spustit nahrávání" nebo pohým uložením formuláře přílohy.

Soubory produktu by měl mít zákazník kdykoli při ruce, proto chceme, aby byly umístěny přímo na našem serveru.

Nevíte si rady? Napište nám na podporu.