Naučte se zdravě a správně stravovat s kurzem “Poradce pro výživu“

Hledáte trvalou cestu jak snížit Vaši váhu? Vyzkoušeli jste už různé diety či experimenty, ale žádoucí výsledky se stále nedostavují. Využijte služeb výživového poradce, který Vám poradí nejen v oblasti hubnutí, ale také Vám prozradí, jak změnit životní styl a vyvarovat se tak negativním následkům v procesu hubnutí. Ve video kurzu s názvem „Poradce pro výživu“ získáte komplexní znalosti, se kterými dosáhnete viditelných změn.

 Charakteristika kurzu “Poradce pro výživu“

martin jelinek poradce pro vyzivuV oblasti zdravé výživy mnoho z nás stále tápe, pomocí kurzu „Poradce pro výživu“ získáte ucelený pohled na tuto problematiku. Program má široké rozpětí a je tedy vhodný jak pro fyzioterapeuty a různé specialisty v oblasti výživy, tak i pro laiky, kteří se chtějí začít stravovat správným způsobem. Čeká na Vás celkem 380 výukových hodin, ve kterých se například naučíte určit metabolický typ člověka, techniky detoxikace či sestavit jídelníček pro potřeby redukční i sportovní stravy. V online program „Poradce pro výživu“ je věnován i dostatečný prostor alternativním způsobům stravování jako je např. vegetariánství, ájurvéda, makrobiotika či tradiční principy čínské medicíny.

Celý kurz je rozdělen do čtyř částí

  • vše o složení a zpracování potravin (hravě si poradíte s výběrem a nákupem jednotlivých potravin),
  •  jak působí strava na organismus (naučíte si sestavit jídelníček vhodný v době nemocí),
  •  jak nakládá tělo se živinami (nutné pro správné sestavení plánu pro redukční i sportovní stavu),
  •  jak spolu souvisí strava a psychika.

Součástí kurzu „Poradce pro výživu“ je i závěrečný test s následnou obhajobou seminární práce, při jehož uspění obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Po celou dobu programu můžete také využít možnost telefonické a emailové konzultace s autorem kurzu Martinem Jelínkem.

Kdo je autor kurzu “Poradce pro výživu“?

Celý kurz pro Vás připravil certifikovaný výživový poradce a autor čtyř úspěšných knih Martin Jelínek. Martin v oblasti stravování působí již několik let a je skutečný odborník. Spolupracuje také s Českou televizí, kde se aktivně podílí na oblíbeném pořadu Pod pokličkou. Chcete-li se i Vy v oblasti správného a zdravého stravování zdokonalit a změnit tak Váš dosavadní životní styl, zapojte se do šestiměsíčního online kurzu „Poradce pro výživu„.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *