Naučte se správně svádět s Davidem Hůrkou

david_hurka_mistrovstvi_svadeniUž dlouho se Vám líbí daná slečna či paní? Bojíte se jí oslovit? Máte strach z neúspěchu a odmítnutí? Veškeré tyto obavy se Vám rozplynou s pomocí Davida Hůrky a jeho video-kurzů “Mistrovství svádění“.

Vzdělávací kurz Vám poskytne praktické návody, tipy, triky a doporučení, jak se stát přitažlivým mužem. Poradí Vám, jak účinně a sebevědomě oslovit a zaujmout ženu, co funguje a co naopak nikoli, jak si udržet vztah aj. Provede Vás celým procesem svádění od A až do Z. Zdarma si také můžete pořídit autorův ebook k danému tématu “10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš“.

Již delší čas se David Hůrka zaobírá oblastí osobního rozvoje, motivací a budováním silného sebevědomí. Po dobu 5 let se David zabývá otázkou svádění a komunikace s opačným pohlavím a ženskou psychologií. Také absolvoval řadu přednášek, seminářů a konferencí na toto téma. Autorovým životním posláním je udělat z mužů chlapy a ukázat jim správný směr k dosažení plnohodnotného života, štěstí u žen a naplnění vlastních přání.

Rozdíl mezi přitažlivým a nepřitažlivým mužem je jen ve Vaší hlavě. Stačí jen pochopit pradávné hodnoty, které jsou ve Vás hluboce zakořeněny a porozumět ženské psychologii a duši. David Hůrka a jeho video-kurz Vám na této cestě bude rád nápomocen.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *