Naučte se přijímat těžké životní situace na semináři “Vítězství bez poražených“

dragan vujovic vitezstvi bez porazenychKdyž člověka zasáhne těžká životní rána ať už soukromého, pracovního či finančního charakteru, mnozí mají tendenci reagovat destruktivním způsobem. Uzavřou se do sebe, začnou obviňovat sami sebe či vinu svalují na své okolí. Ať už je Vaše reakce jakákoliv, Dragan Vujovič Vám na květnovém semináři „Vítězství bez poražených“ prozradí umění, jak těžké životní situace proměnit ve vítězství.

Na co se můžete těšit na chystaném májovém semináři “Vítězství bez poražených“?

Na živém setkání Dragana Vujoviče s titulem „Vítězství bez poražených“ se naučíte praktiky, jak si poradit v těžkých situacích tak, abyste k dané situaci přistupovali konstruktivním směrem k lepším stavům, pocitům i prožitkům. Osvojíte si techniky, které Vám umožní správnou interpretaci nenadálých skutečností a osobnostní růst Vás i Vašeho okolí. Získáte tedy nový pocit neporazitelnosti, novou životní sílu a energii.

Konkrétně na Vás na semináři „Vítězství bez poražených“ čeká:

  • vytvoření nového vnitřního postoje vítěze s nově osvojenou vlastností neporazitelnosti,
  • komunikační techniky a nástroje pro zjednodušení každodenního života ve vztazích i ve společnosti,
  • relaxační techniky a společná mentální cvičení pro dosažení vyšší kvality Vašeho života i společnosti, jež Vás obklopuje,
  • vytvoření a následná aplikace tzv. jednotného pohledu na svět i situace, které Vám život přichystá,
  • spousty interaktivních her a prvků vzájemnosti.

Mimo tohoto nabitého programu se dále můžete těšit na osobnosti a hosty z řad celebrit. Nebude také chybět hudba, tanec a pořádná zábava.

Kdo Vás provede živým vystoupením “Vítězství bez poražených“?

Tímto seminářem Vás provede odborník na lidskou mysl, na techniky jejího účinného ovládání pozitivním směrem a expert v oblasti Silvovy metody (vzdělávací program na rozvoj mysli a kontroly stresu) Dragan Vujovič. Zúčastněte se i Vy tohoto májového semináře, na kterém si osvojíte aplikaci nástrojů a technik osobnostního růstu, prostřednictvím kterých dokážete nenadále změny přijímat kontinuálně a pozitivním směrem.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *