Naučte se podnikat z pláže jako Stanislava Mrázková

Chcete-li žít svobodný a radostny živostanislava_mrazkova_podnikani_z_plazet, za kterým se ohlédnete a vydechnete úžasem, život, který je jedna velká dovolená, tak právě pro Vás je určena kniha od expertky v oblasti online marketingu Stanislavy Mrázkové s názvem “Podnikání z pláže“.

Stáňu můžete znát především prostřednictvím několika e-booků, jako např. “Jak úspěšně prodávat eBook“, “Jak napsat eBook za 14 dní“ či webinářů. Publikace “Podnikání z pláže“ je prozatím autorčin první knižní počin. Ve zmíněných dílech autorka čerpá z vlastních zkušeností, které si osvojila během dlouholeté praxe v prostředí online marketingu, online podnikání a affiliate.

Kniha “Podnikání z pláže“ ukazuje především cestu svobodného podnikání a poskytuje mnoho praktických rad k využívání potenciálu internetu. Má sílu a moc inspirovat Vás ke změně a naplnění vlastních snů a přání, ať už jsou jakkoli bláznivé. Navíc je kniha obohacena o příběhy lidí, kteří svůj byznys dělají způsobem podnikání z pláže.

Kniha dosahuje ve svém oboru velmi dobrou prodejnost, objednalo si ji už skoro čtyři tisíce čtenářů. Více o této knize se můžete také dozvědět z webináře “Jak napsat knihu“, který Stáňa uspořádala společně s Máriem Roženským, taktéž odborníkem v oblasti online marketingu. Pokud také toužíte mít život z pláže, nechte se inspirovat Stáňou Mrázkovou a její magickou knihou.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *