Naučte se pečovat a stylizovat vlasy jako zkušená kadeřnice pomocí kurzu „Sama sobě kadeřnicí“

blanka haskova sama sobe kaderniciTéměř každá žena se chce líbit a za každé situace vypadat přitažlivě a upraveně. Řeší mnoho věcí, make-up, oblečení a v neposlední řadě také své vlasy. Pokud už Vás nebaví koukat se na své zničené a neupravené vlasy, platit tučné faktury od kadeřnice či zkoušet různé méně či více fungující „vychytávky“ z prostředí Internetu, zajisté Vás bude zajímat kurz známé kadeřnice Blanky Haškové s názvem „Sama sobě kadeřnicí„, díky němuž rozptýlíte své dosavadní starosti.

 V rukách profesionála

Jak již bylo zmíněno, tento unikátní kurz, který Vám poskytne bohatý objem informací z oblasti vlasové péče a stylingu, pro Vás připravila Blanka Hašková. Blanka je známá kadeřnice a vlasová stylistka, kterou můžete znát i z televizních obrazovek z oblíbeného pořadu ČT1 „Vypadáš skvěle„. Společně se svým týmem pravidelně navrhuje přehlídky Osmanna Laffity, spolupracuje s významnými fotografy a tvoří pro odborné a modní časopisy. Blanka má na svém účtu také jeden zápis v knize rekordů, který zní – 30 ostříhaných hlav za pouhou jednu hodinu.

V online kurzu „Sama sobě kadeřnicí“ na Vás čeká celkem 14 lekcí, tedy více jak 5 hodin nabitých teoretických a především praktických informací, rad a tipů, týkajících se vlasů. Projdete základními znalostmi z oblasti správného mytí vlasů, foukání, šetrného barvení, žehlení, natáčení až po dosažení patřičného objemu vlasů a dokonalého stylingu, jako kdybyste právě vyšli od kadeřnice. Dále si řeknete, jaké přípravky a pomůcky používat či jakým se raději vyvarovat.

A co dal?

V současné době Blanka Hašková dolaďuje poslední detaily na svém zbrusu novém kurzu opět z prostředí vlasové tématiky, ve kterém svou pozornost zaměřila především na ty nejmenší.

Díky osvojeným znalostem z kurzu „Sama sobě kadeřnicí“ budete o své vlasy pečovat na maximum, a to jak v oblasti jejich péče, ochrany, tak i vhodně zvoleného a dokonalého stylingu. Pevně věříme, že po shlédnutí a dokončení online programu se i Vy sama sobě stanete kadeřnicí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *