Naučte se mít se ráda

mam_se_rada_kolarikovaSebeláska je nezbytnou esencí Vašeho života, která Vám pomáhá s vyšším nadhledem překonávat těžké situace, jež Vám život přichystá, snižovat strach či přijímat se taková, jaká jste. Právě z těchto a mnoha dalších důvodů je přítomnost dobrého vtahu k sobě samé nezbytností. Pokud v sobě toužíte tuto životní sílu objevit, rozvíjet a nadále pěstovat, produkt Lucie Kolaříkové vydaný v edici Ženy ženám s titulem „Mám se ráda“ Vám na této cestě zajisté pomůže.

Co na Vás v kurzu „Mám se ráda“ čeká?

Stejně tak, jako musíte procvičovat jednotlivé části Vašeho těla či mozek, je nutné stejnou péči věnovat i sebelásce. V tomto online kurzu „Mám se ráda“ na Vás nečeká žádná zbytečná teorie, ale silný praktický trénink dobrého vztahu k sobě samým, jejíž výsledky se dostaví už po několika dnech. Naučíte se vnímat sama sebe, brát ohledy, pečovat o sebe, zkrátka jedním slovem mít se ráda. V rámci kurzu se zaměříte na pět základních oblastí:

  • tělo, které si zaslouží mnohem větší péči, než mu byla doposud věnována,
  • schopnosti a talenty, které si nepřípouštíte,
  • vnitřní Dítě, jež představuje největší zdroj Vašich emocí a pocitů, které si nesete po celý život,
  • vnitřní Královna, ve které zapracujete na svém sebevědomí a získáte dostatečnou jistotu, že dokážete opravdu vše,
  • škola smíchu, s jejíž pomocí se naučíte brát život s potřebnou lehkostí.

Kdo je autorkou kurzu “Mám se ráda“?

Lucie Kolaříková představuje zkušenou průvodkyni osobním rozvojem a sebeláskou. Jejím cílem je plošně rozšířit sebelásku v rámci celé společnosti tak, aby každá z Vás mohla zažít pocit lásky, hojnosti a milujícího vztahu k sobě samé. Pomozte Lucii naplnit tento cíl a učiníte tak důležitý krok, který Vám změní celý život.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *